Kördüğüm 246. Bölüm Özeti? 9 Nisan- Dadaji Ölür – Mukta Açığa Çıkar!

Kördüğüm 246. Bölüm Özeti? 9 Nisan- Dadaji Ölür – Mukta Açığa Çıkar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 246. bölümde Tej Yujrav’ı arayarak canını sıkmaması gerektiğini söyler. Yujrav ise babasının önünde içki içmeyeceğini tekrarlar ve Tej ise kendisinin bir ihtiyacı olduğunda yanında olacağını söyler. Yujrav’a para ihtiyacın olursa söyle der. Tej Veer’in sözlerini de hatırlar ve Veer Tej’e onu evden kovacağını söylemiştir. Körüğüm 246. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 246. Bölüm Özeti? 9 Nisan Pazartesi

Rathot ile Damini konuşur ve Damini çok üzgün olduğunu ve kendisini anladığını söylerken Rathot ise kendisini anlayacak biri olmadığını söyler. Damini ise senin durumunda biri daha var der. Bu kişi İcca’dır ve kızı ondan nefret etmektedir. Damini İcca’nın 18 yıldır içeride olduğunu ve kızının 18 yıl sonra kendisinden nefret ettiğini söylüyor. Rathot ise İcca ile konuşmak ister ancak bağlantı kesilince Methi’den çıkan telefon ile aramak istediğinde Mukta’nın İcca ile Veer’in birlikte çekilmiş fotoğraflarını görür. Bu arada Methi gelir ve Damini Methi’ye neden gittiğini sorar. İcca hakkında konuşur. Methi ise bana o kadından bahsetmeyin der.

Rathot gelerek Jogi, İcca ve Damini’ye elindeki telefonu gösterir. Jogi telefona ve fotoğraflara bakarak Methi’nin babasını aradığını söyler. Sonra bu numara kimin olabilir diye sorarlar. Rathot numaranın gizli olduğunu ve bunu yapanın anne ve kızı birbirinden ayırmayı hedeflediğini söyler. Jogi ise Nani’ye bakmaktadır. Bu arada herkes Nani’ye bakarken Nani kendisini savunur ve ben bunu nasıl yaparım telefonum bile yok der. Rathot ile İcca gece geç saatte telefonda görüşür ve Rathot İcca’ya moral verir. Nani ile Mukta konuşur ve Nani Mukta’nın yaptıklarının yanlış olduğunu söyler. Mukta ise Methi’nin çabuk iyileşmesine izin vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine Nani babanın gücünü bilmelisin Methi’yi kurtardı der.

Bu arada Gunwati ilaç vermek için Dadaji’nin odasına girer ve oksijen maskesi kapalıdır ve Dadaji ölmüştür. Hemen evdekilere bağırır ve herkes gelir ağlamaya başlar. Bu arada Methi’nin telefonu Rathot’dadır. Telefona Mukta bir mesaj daha yazar. Rathot ise bunu yapana iyi bir ders vereceğim der. Bu arada ayin yapılır ve İcca, Jogi ve diğerleri oradadır. Methi ise can sıkıntısında dışarı çıkmak ister. Damini nereye diye sorar o da bu sefer kendimi bir arabanın önüne atmayacağım bayılmayacağım der.  Mukta Methi’nin kendisi ile buluşacağını düşünür. Nani ne yapıyorsun der.

Mukta ise Nani’ye sen dinlen benim işim var der. Rathot Mukta’nın Methi ile buluşacağı yere gider ve Mukta Rathot’u görünce şok olur. Rathot bunları yapanın sen olduğunu söyleme ve neden yaptığını anlat. Mukta annesinin intikamı için bunları yaptığını söyler. Rathot ise sana bu yanlış şeyleri kim anlattı. Sana gerçeği anlatacağım der ve olnaları anlatmaya başlar. Yetimhaneye annesi tarafından bırakıldığını ve İcca’nın kendisini bulduğunu ve baktığını anlatıyor. Mukta ise şok olur ve inanmak istemez. Rathot sana neden yalan söyleyeyim der ve seni kışkırtan biri olmalı der. Bu sırada Nani gelir ve Nani İcca’dan nefret ettiğini söyler. Rathot ise son kez uyarıyorum der.

[mavitext]Kördüğüm 247. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 246. bölüm özeti kördüğüm 9 nisan neler olacak kördüğüm 9 nisan özeti kördüğüm mukta ortaya çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL