Kördüğüm 247. Bölüm Özeti? 10 Nisan-Yujrav Mukta’yı Taciz Eder!

Kördüğüm 247. Bölüm Özeti? 10 Nisan-Yujrav Mukta’yı Taciz Eder!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Kahna ile Methi konuşmaktadır ve Kahna Methi’ye İcca’nın küçükken kendisini kurtardığından bahsetti. Kahna Methi’ye kendisine inanmasını istedi. Methi ise tamam senin her söylediğine inanayım peki annem beni neden babama bırakmadı. Kördüğüm 247. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 247. Bölüm Özeti? 10 Nisan- Yujrav Mukta’yı Taciz Eder!

Methi annesinin kendisini bırakmasının nedeni olarak gayrı meşru bir çocuk olduğunu bu yüzden babasına bırakılmadığını söyledi. Bunun üzerine Kahna ise Methi’nin gayrı meşru olmadına inanmasını istedi. Methi ise şimdi ağlıyor. Bu arada Yujrav ise hem içiyor hem arabasını kullanıyordu. Bu arada arabayı durdurdu ve Mukta’yı aradı. Mukta Yujrav’ın çağrılarına cevap vermez. Bunun üzerine Yujrav daha da sinirlenir ve beni kullanıp atamazsın der. Sana iyi bir ders vereceğim. Bu arada Bundela evinde ise avukat vasiyet okur ve mirasın yarısı Umed’in diğer yarısı ise Tej’indir der.

Bu arada İcca ile Rathot ise tapınakta karşılaşır. Rathot ise Methi ile ilgili olan olayların arkasında olan ismin Mukta olduğunu söyler ve utandığını belirtir. İcca ise senin bir suçun yok der. Rathot tüm olanların arkasındaki ismin ise Nani olduğunu söylüyor ve kızının kendisini babası olarak görmediğini söyler. Yujrav ise odasında ve Mukta’nın attığı tokatı düşünür. Tej ise onun odasına gelir. Tej bu durumda olmana neden olan şey para ve kız olmalı der. Bir miktar para verir. Kız için ise onu ez geç der. Yujrav bir otel odasında hazırlık yapmaktadır.

Bu arada Radhot’un telefonuna mesajlar gelir ve Rathot gider. İcca ise bunları görür ve Mukta ile ilgili olduğunu düşünür. Bu arada Yujrav Mukta’yı arar ve otelde parti var diyerek kandırır. Bu arada İcca’da otele gider. Yujrav Mukta’nın gözlerini kapatır ve otel odasına birlikte girerler. Mukta ise bu ne biçim bir parti der. Yujrav ise buraya kendi isteğinle geldin ancak ben istediğim zaman gideceksin. Bu arada Mukta ise Yujrav’ın elini ısırır. Yujrav kaçamayacağını söyler. İcca ise personel yardımı ile kapıyı açar. Yujrav diye bağırır ve Yujrav şok olur. Bu arada eline aldığı bıçak ile Yujrav’ı yaralar.

Mukta ise İcca’ya sığınır. Polis gelir ve İcca’yı tutuklar. Polis Mukta’ya kötü kız muamelesi yapınca İcca kızar.Bu arada İcca görgü tanığı olarak işlem görür. Bundela evine haber verilir ve herkes şoktadır. Yujrav tutukludur. Mai ise Tej’e kızarak Yujrav’dan uzak durmasını ister. Veer oğlunun bu yaptığından dolayı utandığını söyler. Bu arada Veer Jogi’nin yanına gider ve Mukta’dan özür diler. Bu arada İcca da ortaya çıkar ve Veer şaşırır burada ne yaptığını sorar. İcca ise Mukta’nın kızı gibi olduğunu söyler. Bunun üzerine Veer çok utanıyorum der.

[pembetext]Kördüğüm 248. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 10 nisan salı neler olacak kördüğüm 247. bölüm özeti kördüğüm özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL