Kördüğüm 249. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Yujrav Hapisten Çıkar!

Kördüğüm 249. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Yujrav Hapisten Çıkar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölüm ile birlikte Yujrav annesinden hesap sormaktadır. Bu zamana kadar neredeydin beni hiç arayıp sormadın der. Şimdi gelmiş benden hesap mı soruyorsun der ve içeri çekilir. İcca ise gözyaşlarına boğulur. Diğer taraftan Methi ise yolda müzik dinleyerek giderken bir kaç genç sarkıntılık etmek ister ancak Methi müzikten onları duymaz. Bir genç gelir ve onları dağıtır. Genç Methi’nin peşinde öylece bakar. Kördüğüm 249. bölüm özetinin devamı yazımızda..

Kördüğüm 249. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe

Kördüğüm yeni bölüm devamında Mukta İcca’yı arar. Mukta İcca’ya iyi misin? der. İcca iyiyim sen nasılsın der. Mukta konuşmak için eve gelmesini ister. Bu arada Nani Mukta’nın yanına gelir ve ne yapıyorsun burada içeri gir der. Mukta Nani’ye kızar ve kendisini yanlış yönlendirdiğini söyler. Annemi de sen doldurmuşsun der. Mukta geçmişte söylediği tüm sözlerin yalan olduğunu söylüyor. Arka planda ise Jogi ağlıyor. Bu arada Jogi gelerek Mukta’ya sarılır ve geçmişteki tüm gerçekleri anlatacağını söyler. Geçmişteki tüm olayları Mukta’ya anlatır. Tapasya’nın hamilelik yalanından, Nani’nin Yujrav’ı kaçırmasına kadar… Mukta şimdi ne diyeceğiniz bilemez.

Nani Tapasya’nın fotoğrafına bakarak yine Jogi’yi suçlar ve seni sevmiyor der. Bu arada Divya gelir ve Mukta’nın Tapasya gibi bir anne bulduğunu söyler ve Tapasya’nın fotoğrafı düşer. Nani şok olur. İcca gelir ve Jogi ile Mukta’yı bir arada görür. Ne yapıyorsunuz burada der. Jogi ise her şeyin yolunda olduğunu söyler. Mukta ile Methi kahvaltı yapar ve Methi okula gidip gitmeyeceğini sorar. Mukta ise bugün evde bir işim var sonra gideceğim. Methi üniversiteden sonra kulübe gideceğini söyler. Mukta’ya gelecek misin der. Mukta ise Methi’ye kulubün güzel bir yer olmadığını söyler.

Bu arada Methi ise anladım tamamen değişmişsin der. Partiye gitmeyi sen öğrettin der. İcca’da yemeğe gelir ve Methi bozulur. Methi İcca’nın eli değdiği için meyveyi yemek istemez. Nani ise şimdi Methi’yi doldurmaya çalışır ve ona iyi davranarak eli ile besler ve herkes şoktadır. Mai Veer ile konuşur ve Yujrav’ın serbest kalmasını ister. Veer ise bu mümkün değil der. Mai Yujrav suçluysa o kızda suçludur der. Umed ise masum bir kıza iftira atmaya utanmıyor musun der. Bu arada Tej arkasında Yujrav ile gelir. Yujrav serbesttir.

Umed Yujrav’a Tej ile gelmekten utanmıyor musun der. Bu yaptığın hareketi soy ismin bile kurtaramaz. Tej ise evlendirme dairesinde bir kadına genç yaşlarda bir kız bulmasını ve evleneceğini söyler ve ona mühlet vererek tehdit eder . Mai ise Yujrav’a Tej’den uzak durmasını söylerken İcca’nın annesi olduğunu babasına söylememesini ister. Damini ile Yujrav ise Yujrav’ın gerçekleri söyleyeceğini söyler. Damini ise Mai’nin buna izin vermeyeceğini söyler. İcca ise her iki çocuğum benden nefret ediyor diyerek ağlarken arka planda konuşulanları duyan Mukta mutluluğu sana geri getireceğim anne der.

[mavitext]Kördüğüm 250. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 12 nisan neler olacak kördüğüm 249. bölüm özeti kördüğüm yujrav hapisten çıkar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL