Kördüğüm 250. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma-Methi Alevler Arasında!

Kördüğüm 250. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma-Methi Alevler Arasında!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümündeJogi evdekilere Yujrav’ın serbest kaldığını bu yüzden İcca ve Mukta’nın bu dava ile ilgili geri çekilebilecekelerini söyler. İcca ise Mukta’nın hakkını sonuna kadar savunacağım der. Jogi ise Yujrav senin oğlun der. İcca Yujrav benim oğlum ve ben bunun için acı çekeceğim ancak Mukta’da kızım der. Onun için adaleti arayacağım. Kördüğüm 250. bölüm özetinin devamı yazımızdadır.

Kördüğüm 250. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma Methi Alevler Arasında!

Kahna odasında üzgündür ve Surabbi ne olduğunu soruyor. Kahna ise annemin beni bulmasına üzülüyorum. Beni bulmasaydı tüm bunlar başına gelmezdi. Bu arada Mukta ise olanlardan kendisini sorumlu tutar ve Bundela evine giderek Mai ile hesaplaşır ve onu ilk gördüğünde verdiği bileziği geri verir. Mukta Mai’ye sen nasıl bir annesin der. Oğlunu karısından uzaklaştırdın, oğlunu ona düşman ettin. Mukta elinden bir kağıt çıkartarak ya annemin haklarını geri verirsin ya da Yujrav 7 yıl hapiste yatacak der. Mai ise endişelidir.

Mukta eve gider ve Jogi nerdeydin der. Mukta ise Mai ile görüştüm der. Jogi sie bir daha gitmeden bize haber ver der. Bu arada Methi ise partiye gitmiştir. Yanına bir adam gelir ve onu geçen gün kurtaran adamdır. Bu arada müzik ekipmanlarından kıvılcım sonrası yangın çıkar. Partide bir yangın çıkar ve Methi içeridedir. Jogi ve evdekiler endişe ile televizyondan olayları izler. Bu arada Methi’yi laf atan adamlardan kurtaran gizemli kişi bu seferde alevler arasından kurtarmak için polisleri de atlatarak bina içerisine girer.

[mavitext]Kördüğüm Finalinde Olacak Olaylar? Tıklayınız![/mavitext]

Methi’yi bulan gizemli adam Methi’yi kucağına alır ve binanın girişine gerilmiş ağın içine birlikte atlarlar ve bina da patlama olur. Methi kurtulur. Kahna Methi’yi eve getirir. Evde herkes mutludur ancak Methi’ye de kızgındır. Methi’ye evdekiler kızınca Methi yine ergen davranışları gösterir ve artık yeter herkes bana kızıyor. Bu kadına (İcca) neden kızmıyorsunuz? Bu kadın neden kocası ile yaşamıyor der. Herkes şok olur. Jogi ise Methi’ye kızarken Methi ise odasına gider. Bundela evinde ise Tej yine kendince evde kararlar alırken bu durum Veer’in canını sıkmaktadır.

İcca kızı Methi’nin yanına gider ve ona gerçekleri anlatacağını söyler. Methi ise artık geç kaldığını ve hiçbir şey duymak istemediğini söyler. Bu arada Nani ise Methi’ye yakın olmaya devam eder. Methi okulda giymek için yeni elbiseye ihtiyaç duymaktadır. Bunun için İcca elende Damini’nin diktiği bir kaç elbise getirir ve bunlardan istediğini giyebilirsin der. Methi ise istemez. Nani elinde elbise ile gelir ve Methi onları alır. Jogi ise olan biteni görür ve İcca’ya artık bu duruma dayanamayacağını söyler.

Etiketler: kördüğüm 13 nisan neler olacak kördüğüm 250. bölüm özeti kördüğüm methi yangından kurtulacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL