Kördüğüm 251. Bölüm Özeti? 14 Nisan Cumartesi Methi’nin Kahramanı!

Kördüğüm 251. Bölüm Özeti? 14 Nisan Cumartesi Methi’nin Kahramanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölüm ile birlikte Tej evlendirme dairesine giderek oradaki görevli bayana kendisine evlenecek birini bulmasını söylediğini hatırlatır. Belinden silahını çıkartan Tej süren yarın doluyor. Yarına kadar birini bulmazsan öleceksin der. Kördüğüm 251. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 251. Bölüm Özeti? 14 Nisan Cumartesi Methi’nin Kahramanı!

İcca tapınakta dua etmektedir. Arkadan birisi öğretmen hanım diye bağırıyor. Ancak İcca onu tanımamaktadır. Bu kişi Vinsu’dur. İcca tanımadığını söyler. Vinşu ise önemli değil. Bana 14 yıl önce yardım ettiniz ve hayatımı kurtardınız der. Methi’yi yangından kurtaran kişiyim der. İcca ona teşekkür eder. İcca eve davet eder ancak Vinşu tapınağın bekçisi olduğunu söyler. Mukta ise okulda Yujrav ile karşılaşır ve ona ağır sözler söyler. Sonra Methi’ye giderek haydi evimize gidelim der. Ancak Methi kabul etmez. Mukta gittikten sonra içki içecekken birisi onu durdurur. Mukta’nın ise yolda bindiği araba bozulmuştur.

Methi’yi içki içmekten men eden kişi Vinşu’dur. Methi sen ne yapıyorsun ve bırak der. Vinşu ise sen kötü bir şeye girersen ben engellerim. Bunun için ateş olmasına gerek yok deyince Methi tanır ve Vinşu’ya kendisini kurtardığı için teşekkür eder. Methi bana engel olma der. Vinşu ise vazgeçmez. Birlikte taksiye binerler. Mukta ise yolda kalmıştır. Yağmur yağmaya başlayınca bir adam gelerek şemsiyesini açar. Bu kişi Tej’dir. Mukta’yı görünce aşık olur. Mukta ise ona yüz vermez.

[mavitext]Kördüğüm Final Bölüm Olacaklar? Tıklayınız![/mavitext]

Methi ile Vinşu konuşur ve Vinşu Methi’ye yanlış yaptığını söyler ve ailesinin kıymetini bilmesi gerektiğini söyler. Mukta eve gelir ve ıslanmıştır. İcca kapıyı açar hemen kurulan der. Mukta Damini ile konuşur. Mukta Veer’in hafızasını kaybettiğini öğrenir ve onun telefonunu bulur. Mukta Veer’i arar ancak Amala açar. Amala Veer’in toplantıda olduğunu söyler. Mukta ise ofis adresini alır. Mukta ise bir mektup yazar ve eşiniz hakkında gerçeği öğrenme vakti gelmiştir.

Bu arada Vinşu İcca’nın evine gelir ve herkes ile tanışır. Vinşu daha önce İcca’nın hayatını kurtardığını ve hapiste olduğunu söyler. Mukta Veer’e mektup yazıp ofisine götürür. Bu arada Kahna olanları görür ve hemen müdahale ederek Mukta’yı oradan eve getirir. Veer ise olanlara şaşırır. Veer sonrasında eve gelerek olanları Mai’ye anlatır. Mai ise bir şey söyledi mi der. Veer ise hayır der. Bunun üzerine Mai Yujrav’dan destek ister ve önce Mukta’yı sonra İcca’yı halletmemiz lazım der. Onlara iyi bir ders vereceğini söyler.

Etiketler: kördüğüm 14 nisan 25. bölüm fragmanı kördüğüm 14 nisan cumartesi neler olacak kördüğüm 251. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL