Kördüğüm 252. Bölüm Özeti? 15 Nisan Pazar Tej Mukta İle Evlenecek mi?

Kördüğüm 252. Bölüm Özeti? 15 Nisan Pazar Tej Mukta İle Evlenecek mi?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölüm özetinde Mukta okuldan çıktıktan sonra eve doğru yürürken yanında bir araba durur ve Mai arabadan iner. Mukta burada ne işin var der. Mai ise elinde gazete parçası vardır ve Mukta’yı zorda bırakacak yalan bir haber yazmaktadır. Kördüğüm 252. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 252. Bölüm Özeti? 15 Nisan Pazar

Mai Mukta ile ilgili yalan haber hazırlamış Yujrav’ın suçsuz olduğunu ve otele çağıranın Mukta olduğunu yazdırmıştır. İcca’nın o saatte orada ne aradığını da sorgulayan haberi Mukta’ya göstermiştir. Mukta ise neden böyle bir şey yaptığını sorar. Mai ise ailemin iç işlerine burnunu sokarsan bu haberi yayınlatırım der. Bu arada Methi ise arkadaşları ile birlikte alışveriş yapmaktadır. Arkadaşları Methi’ye hırsızlık teklif ederler. Methi ise kabul etmez ve yapanı şikayet ederim der. Bunun üzerine arkadaşları sinir olur ve Methi’ye bir oyun oynamaya karar verirler.

Methi tuvalete gidince arkadaşları mağazadan bir altını çantasına atarlar. Methi çıkarken alarm çalar ve görevli güvenliğe götürürken Vinşu çıkar ve herşeyi kameraya kaydetmiştir. Methi serbest kalır. Methi ise Vinşu’ya kızar ve neden kendisini takip ettiğini sorar. Vinşu ise böyle bir şey olmadığını söyler. Sen benim olduğum yere geliyorsun der. Methi’yi zorla okula götürür ve Methi’nin telefonu Vinşu’da kalır. Methi ise sonrasında arar. Vinşu tapınağa gel orada telefonunu alırsın der.

[mavitext]Kördüğüm Finalinde Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Nani ise Methi’ye okula yemek götürür ancak Methi’yi göremez. Mukta ile görüşür. Tej ise Mukta’ya olan aşkından okula gelir. Tej Nani ile Mukta’yı birlikte konuşurken görür. Bu arada Nani yemeği Mukta’ya bırakır ve gider. Bu arada Tej Nani’yi takip eder ancak yakalanır ve Nani ona fırça atar. Tej akşam Yujrav ile meyhaneye gider. Meyhaneye Mukta’da babası Rathot’u görmek için gelmiştir. Tej Mukta’yı yine rahatsız eder ve evine kadar takip eder. Nani dışarı çıkar ve bir güzel döver. Tej ise kaçar.

Methi ise tapınağa gider ancak telefonu almak için hizmet etmesini isteyen Vinşu’ya telefonunu bırakır gider. Jogi evinde ise Mukta için doğum günü hazırlıkları yapılmaktadır. Methi eve gelir ve Damini’den cep telefonu ister. Damini ise telefonu ne yaptığını sorar. Arkadaşını kaybettiğini söyler. Damini ise hemen alamayacaklarını söyler. Bunun üzerine Nani ben alırım der. Herkes şaşırır. Kahna ise Methi’yi gönderince Nani’ye Methi’den uzak durmasını ister.

Etiketler: kördüğüm 15 nisan pazar neler olacak kördüğüm 252. bölüm özeti kördüğüm 252. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL