Kördüğüm 253. Bölüm Özeti? 16 Nisan Pazartesi Nani Evden Kovulur!

Kördüğüm 253. Bölüm Özeti? 16 Nisan Pazartesi Nani Evden Kovulur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Jogi ile Mukta konuşmaktadır. Jogi Mukta’ya elindeki gazeteyi sorar. Mukta ise Yujrav’ın ninesinin verdiğini bunun bir örnek olduğunu ve eğer Yujrav ile ilgili şikayetimi geri almazsam gazetenin yayınlanacağını söyledi. Mukta ağlamaktadır. Jogi ise ağlamamasını yolun her kademesinde yanında olacağını söyledi. Kördüğüm 253. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 253. Bölüm Özeti? 16 Nisan Pazartesi Nani Kovulur!

Mukta Jogi’ye İcca’nın Veer’in eşi olduğunu bildiğini ve bunun Veer’e söylemek istediğini bunun için gazete olayı ile karşılaştığını söyler. Tej ise Mukta’yı takip eder. Eve kadar gelir. Mukta kendisini birinin takip ettiğini Jogi’ye söyler. Jogi bakarki Tej gitmiştir. Nani’de Divya’ya Tej’den bahseder ve kötü biri olduğunu söyler. Methi ise evde Vinşu’yu düşünmektedir. Yaptığı hareketler Methi’yi büyülemiştir. Bu sırada Vinşu aramaktadır.

Tej ise yine Jogi’nin evinin etrafından dolaşır. Jogi bu sefer karşısına çıkar ve burada ne arıyorsun der. Tej sakin olmasını amacının hayırlı olduğunu ve Mukta ile evlenmek istediğini söyler. Jogi’ye çiçekleri verir. Jogi çiçekleri elinden yere atar. Tej ise ben Bundela ailesindenim der. Jogi ise hiç yaşından utanmıyor musun diyerek Tej’i iter.  Mukta’nın doğum günüdür ve herkes Mukta’nın doğumunu kutlar. Nani ise İcca ile Mukta’nın birlikte olmasını hazmedemez ve İcca’nın eline vurur ve İcca elindeki keki düşer. Nani İcca’ya fare falan der. Herkes şok olur.

[mavitext]Kördüğüm Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Kahna ise yeter artık anneme bir laf daha edersen.. derken Nani sözünü keser ve ne yapacaksın beni evden mi atacaksın? Zaten amacınız bu der. Söyle ne yapacaksın İcca’nın en sevdiği oğlu der. Kahna evet seni bu evden kovuyorum. Herkes şaşkın olmakla birlikte kimsenin yapacağı bir şey yoktur. İcca engel olmaya çalışır ancak Kahna kararlıdır. Bu arada Nani evden çıkarken Divya ve Mukta ile konuşur. Nani Divya’ya bana engel olma der. Divya engel olmuyorum zaten der. Nani şok olur. Mukta gelir ve Nani gine umutlanır. Mukta ise İcca’dan özür dilersen burada kalmanı isterim der. Nani şok olur ve asla özür dilemem der. Nani eve son kez bakar ve gider.

Mai ise telefondan avukat ile görüşür ve karşı tarafın avukatı görüşmek ister der. Mai ise gelsin bakalım ben onu ikna ederim der. Bu arada avukat ile birlikte Jogi gelir ve gazeteyi Mai’nin önüne atarak Mukta’nın tüm kadınlar için davasından vazgeçmeyeceğini söyler. Jogi Mukta’nın yanında yer aldığını, gazete haberini Veer ve Umed’e söyleyebileceğini söyler. Mai şok olur. Mai şimdi düşünmektedir. Tej Nani’yi görür ve yanına gelir. Methi ise eve gelir ve Nani’yi bulamayınca şok olur ve bende İcca’dan özür dilemezsem beni de mi kovacaksınız der.

Etiketler: kördüğüm 16 nisan neler olacak kördüğüm 16 nisan özeti kördüğüm 253. bölüm fragmanı neler olacak kördüğüm 253. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL