Kördüğüm 254. Bölüm Özeti? 17 Nisan Salı Tej Nani’den Mukta’yı İster!

Kördüğüm 254. Bölüm Özeti? 17 Nisan Salı Tej Nani’den Mukta’yı İster!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Tej ile Nani bir restoranda yemek yemektedirler. Nani Tej’in kendisine yemeği boş yere vermediğini bilmektedir. Methi ise tek başına oturmuş ve Nani’nin gitmesine üzülmektedir. Nani bana tek yardım eden kişiydi der şimdi o da gidince iyice yalnızlaştım diye düşünür. Kördüğüm 254. bölüm özetinin devamı yazımızda..

Kördüğüm 254. Bölüm Özeti? 17 Nisan Salı Tej Nani’den Mukta’yı İster!

Methi düşünürken Vinşu yanına bisiklet ile gelir ve Methi ben nereye gitsem oraya gelmek zorunda mısın der. Vinşu ise hayatta ızdırap mı çektiğini düşünüyorsun, hadi gidelim ve öğrenelim der. Methi gelmek istemez. Vinşu benimle geliyorsun der. Methi ise Üniversitenin kapalı olduğunu söyler. Vinşu ise hala kapalı olmayan bir üniversite var der. Birlikte giderler. Bu arada Tej Nani’yi bir otele yerleştirir.

Nani ise neden bana yardım ediyorsun senin gibi biri bir çıkarı olmadan kimseye yardım etmez der. O da evet Mukta ile evlenmek istiyorum der. Nani ise dilini koparırım der. Nani Tej’e çıldırmış olmalısın sen aynada yüzüne hiç baktın mı der. Tej ise kalbine söz geçiremediğini söyler ve Mukta ile evlenmesinde yardım ederse kendisinin de ona yardım edeceğini söyler. Nani eğer bunu Jogi’nin yanında söyleseydin seni öldürmüştü.

[mavitext]Kördüğüm Finalinde Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Mukta ise pazardan alışveriş yapmış ve ece dönmektedir ve Veer ile karşılaşır. Veer yardım etmek ister. Mukta gerek yok der. Veer son olaylardan sonra bana güvenmiyorsunuz der. Mukta ise öyle bir durumun söz konusu olmadığını söyler. Bu arada Vinşu Methi’yi bir okula getirir ve oradaki çocuklara bakmasını söyler. Bu çocukların hepsi yetim ama mutlular. Methi ise huzurludur. Bu arada bir öğretmen gelerek Methi’yi tanır ve sen İcca’nın kızı olmalısın annen burası için çok şeyler yaptı der.

Methi ise okul amblemini görür ve şok olur. Damini’in işareti vardır. Beni buraya bilerek getirdin der. Vinşu ise hayır sadece anneni doğru tanımanı istedim der. Methi Vinşu’nun sözünü keser ve oradan uzaklaşır. Methi ağlamaktadır. Vinşu Methi’yi durdurmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Jogi ve Divya Nani hakkında konuşur. Divya acaba ne yapıyor der. Mukta gelir ve telefon ile arayarak öğreniriz der. Mukta arar ve Nani oteldeki görevlilere emir verirken duyulur. Jogi gülümser.

Etiketler: kördüğüm 17 nisan salı neler olacak kördüğüm 254. bölüm fragmanı kördüğüm 254. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL