Kördüğüm 255. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba Veer Ölecek mi?

Kördüğüm 255. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba Veer Ölecek mi?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Mukta Nani’ye den benden büyüksün ancak bu evde ya sen ya da ben kalacağız. Çanda ise Tej’in odasını temizler ve kız fotoğrafı görür ve yıllarca sana hizmet ettim karşılığında bunu mu görecektim, sen daha beni tanımıyorsun der. Nani Tapasya’nın fotoğraflarına bakar ve Tapasya’dan özür diler. Mukta’nın hayatını mahvedeceğini söyleyerek Tej ile Mukta’yı nasıl kandırabileceklerini düşünür. Kördüğüm yeni bölüm özeti yazımızda..

Kördüğüm 255. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba Veer Ölecek mi?

Nani insanlar bana kötü birisi olduğumu söyledi. Şimdi onlara nasıl kötü biri olduğumu göstereceğim der. Nani Mukta ile konuşur e İcca’nın Bundela evine dönebilecek bir yöntemi olduğunu söyler. Mukta ise bu zamana kadar bir çok yöntem denedim ancak başarılı olamadım. Senin yöntemin nedir? Çanda ise odasında ağlamaktadır. Yıllarca bu eve gelin olmayı hayal ettim, şimdi başkasına izin vermem der. Çanda dolaptan bir kamera alır. Çanda Tej’in tüm pisliklerini ortaya çıkaracağını söyler.

Bu arada Veer Yujrav ile konuşan Tej’e Yujrav’dan uzak durmasını söyler. Tej ise tamam uzaktayım der. Veer Yujrav ile konuşur ve bir suç işlediğin ve cezasını alacağını söyler. Nani ile Mukta restoranda iken Tej’de oraya gelir ve Nani’ye bu adam beni kaç gündür takip ediyor der. Nani bu adam Bundela’nın varisidir. Mukta şok olur, bu adam bana neden yardım edecek der. Nani sen ona yardım edeceksin o da sana yardım edecek der. Mukta benden ne istiyor der. Nani ise seninle evlenmek istiyor diyor ve Mukta bir kez daha şok olur.

[mavitext]Kördüğüm Finali’nde Neler Yaşanacak? Tıklayınız![/mavitext]

Mukta kızarak oradan ayrılır ve Tej Nani’ye ne yaptın elimizdeki kuşu kaçırdın der. Nani o bir kuş değil kelebek der. Elinde çok sıkarsan kırılır. Onu serbest bıraktık ve şimdi o senin omuzuna konacak. Mukta odasında düşünürken Nani gelir ve Mukta çıkmasını ister. Nani’ye beni o yaşlı adamla evlendirmek mi istiyorsun? Senin aklında ne var der. Nani ise İcca’nın oraya girebilmesi için tek yol bu der. Nani odadan çıkarken Mukta’ya iyi düşünmesini söyler. Bu arada Tej ise sarhoştur ve Mukta’nın yaşlı adam sözlerini düşünür.

Tej Dadaji’nin fotoğrafına bakarak konuşur bu arada Veer gelir ve sen ne yapıyorsun der ve onu iter. Veer oradan ayrılırken Tej elindeki alkol şişesini Veer’in kafasında patlatır. Veer’i korkuluktan aşağıya iter. Veer aşağıda cam masanın üzerine düşer. Evdekiler gelir ve hemen hastaneye kaldırırlar. İcca ve Damini ise Veer ile buluşacaklardır ancak Veer gelmemiştir. Eve giderler ve herkes yemektedir. İcca Veer’e ulaşamadığını söyler. Jogi hemen arar ve geri döndüğünde Veer’in hastanede olduğunu söyler. Herkes şok olur ve hastaneye gider. Mai İcca’ya izin vermez ve Jogi müdahale eder. Bu arada Veer ameliyathanededir. İcca gitmek istemez. Mukta ise Nani’nin sözlerini düşünür.

Etiketler: 18 nisan kördüğüm neler olacak kördüğüm 255. özeti kördüğüm veer ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL