Kördüğüm 257. Bölüm Özeti? 20 Nisan Cuma-Mukta ve Tej Evlenecek mi?

Kördüğüm 257. Bölüm Özeti? 20 Nisan Cuma-Mukta ve Tej Evlenecek mi?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Mukta ile Rathot İcca’nın Bundela evine gidebilmesi hakkında konuşurlar. Rathot Bundela’da İcca’ya sahip çıkacak kimsenin olmadığını söylüyor. Öte yandan Nani Mukta ile Rathot’u pencereden izlemektedir. Mukta içeri girince Nani Rathot ile konuştuğundan beri endişe içindeyim der. Mukta ise Rathot’a bir şey anlatmadığını söyleyince Nani rahatlar. Kördüğüm 257. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 257. Bölüm Özeti? 20 Nisan Cuma Mukta Evlenecek mi?

Yujrav arkadaşlarının parti davetini reddeder ve arabasına binerken birileri kafasına bir çuval geçirir. Bir fabrika gibi yere baş aşağı sarkıtılır. Yujrav imdat diye bağırmaktadır. Sonra Rathot içeri girer ve Yujrav şok olur. Yujrav benden ne istiyorsun der. Rathot Yujrav’a bir tokat aşk etti. Yujrav ne yapıyorsun neden bana vuruyorsun dedi. Rathot bir kız var ve adı Mukta Rathot dedi. Benim kızım. Yujrav şok oldu. Rathot benim kızıma dokunan bu el miydi der. Yujrav’ın kolunu büker. Rathot daha da yüklenir ve özrünün kabul edilmediğini söyler.

Rathot senin gibilerden kızların korunması gerekir der. Rathot İcca’nın oğlu olmasan seni bu silahımla vururdum der. Yujrav ise seni o kadın mı gönderdi der. Yujrav annesinden nefret ettiğini söylerken, Rathot ise giderken ipe ateş eder ve Yujrav yere düşer. Methi ile Mukta ise birlikte festival hazırlığı yaparlar. Mukta çocukken evlilik oynardık der. Mukta Methi’ye senin prensin kim der. Methi ise içinden Vinşu der.

Bu arada Yujrav eve gelmiştir. Ağzı burnu dağılan Yujrav ne yapacağını bilemez. Mai ona sorar sana ne oldu. Yujrav ise Rathot’un kendisini dövdüğünü söyler. Mai Yujrav’a sen mahkemeye kadar ülke dışına git yoksa burada seni haşat edecekler. Mukta ise Nani ile konuşur ve İcca için Tej ile evleneceğini söyler. Nani şok olurken emin misin kızım der. Çok büyük bir karar alıyorsun. Mukta ise emin olduğunu söyler. Bunun üzerine Nani bu işe sevinmeli miyim der.

Mukta Tej ile görüşmek istediğini söyler. Nani ile Mukta Tej ile görüşmeye gider. Nani Tej’i gördükçe Mukta’nın Tej ile evlenmesini istemez ve ayağına vurarak hayır demesini ister. Biraz daha düşün der. Tej ise düşünecek bir şey yok evet de der. Nani ile eve gelen Mukta konuşur. Nani Mukta’yı vazgeçirmek ister ancak Mukta vazgeçmez. Bunun üzerine Rathot gelir ve ne konuştuklarını sorar. Nani ise konuyu değiştirir. Rathot Mukta ile birlikte birşeyler yapmak ister.

Bu arada Methi Mukta ve Rathot’u duyar ve kendi babası olmadığı için üzülür. İcca ise tapınakta Veer için dua eder. Veer ise hastanededir ve İcca diye sayıklar. Kördüğüm dizisinde dikkatimi çeken konulardan bir tanesi Rathot’un Yujrav’ı kızı Mukta’ya kötülük yaptığı için uyarma ihtiyacı hatta İcca’nın oğlu olmasa öldüreceğini söylemesi akıllara Rothot’un Tapasya’ya tecavüz ettiği ve bu tecavüzden Mukta’nın olmasını getirmiyor mu? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Rathot geçmişini ne de çabuk unuttu.

Etiketler: kördüğüm 20 nisan cuma özeti kördüğüm 257. bölümde neler olacak kördüğüm tej ile mukta evlenecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL