Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Pazartesi Tapasya’ın Muhteşem Dönüşü!

Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Pazartesi Tapasya’ın Muhteşem Dönüşü!

Yazar: Emre Kördüğüm

Çanda Tej’in odasındadır. Tej neden dolaşıyorsun der. Çanda ise sinirlenir ve kendisi ile düzgün konuşmasını ister. Tej ise şimdi senin dişlerini eline veririm der. Çanda dün rahip geldi ve biri ile evlenecek misin? Kim o? Tej lafı değiştirmeye çalışsa da pek başarılı olamaz ve Çanda’yı aynanın karşısına geçirir ve kendine bir bak der. Kaç yaşında duruyorsun? Çanda ise genç bir kız arıyordun değil mi? Bundan şüpheleniyordum. O yüzden tüm kirli işlerininin kanıtı elimde der. Kördüğüm 258. özet devamı yazımızda..

Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Tapasya’ın Muhteşem Dönüşü!

Tej ne kanıtı diye ısrar eder. Çanda yoksa beni öldürecek misin der. Tıpkı Dadaji’ye yaptığın gibi. Tej şok olur. Çanda ne oldu bilmediğimi mi zannediyorsun der. Çanda odadan sinirle çıkar ve Tej kafasını ellerinin arasına alır ve düşünür. Çanda ise odasındaki mücevher kutusunu açar ve içinden küçük bir kaset çıkartır. Çanda elindeki kasetten Tej’in Dadaji’yi öldürdüğünü izliyor. Tej elinde uyuşturucu mendil ile Çanda’nın odasına gelir ve onu bayıltarak kanıtları alır. Çandayı bir çuvalın içine kor.

Gunwati Tej’e Çanda’yı sorar. Tej ise Çanda’nın dışarı çıktığını söyler. Tej Mukta’yı arar ve hazır mısın der. Mukta ise düğüne daha çok var der. Tej bugün rahibin deldiğini ve 8 saate düğünün olacağını söyler. Gunwati ve Umed ise Tej’in yanına gelir ve evleniyor musun der. Tej evet evleneceğim ve evin yarı mirası ben alacağım der. Onlarda seninle evlenen biri deli olmalı der. Tej ise sinirlenir ve ne deliliğimi gördünüz der. Umed ise Tej ile konuşmanın bir faydası olmadığını anlar.

[mavitext]Kördüğüm Finalde Yaşanacaklar? Tıklayınız![/mavitext]

Mukta ise kötü bir rüya görür ve uyanınca annesi Tapasya’nın fotoğrafına bakarak neredesin anne seni hiç görmedim ancak şu an sana çok ihtiyacım var der. Bundela evinde Tej’in kiminle evleneceği merak edilir ve odasında Mukta’ya ait fotoğraflar bulunur. Tapasya gibi Mukta ile de bir intikam planlanıyor derler ve yola çıkarlar.

Mukta ile Nani ise düğün için evden çıkar. Mukta çok kötüdür. İcca ise Mukta’nın fotoğrafını elinden düşürür ve hemen Mukta’yı arar ancak ulaşamaz. Mukta ve Nani düğün yerindedir. Tej Mukta’yı beklemektedir. Bundela ailesi ise düğünü engellemek için yetişmeye çalışırlar. Nani düğün için olan adetleri yerine getirir. Tej ise Mukta’yı alır götürür. Bundela ailesi yetişemez. Jogi ise Mukta’yı merak eder. Tej gelin ile eve gelir. Burada da adetler yapılır ve Tej gelinin yüzünü açar ancak şok olur. Karışısında Mukta değil Tapasya vardır.

[pembetext]Kördüğüm 259. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 21 nisan özeti kördüğüm 258. bölümde neler olaca kördüğüm tapasya döner


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL