Kördüğüm 260. Bölüm Özeti? 23 Nisan Çanda Kurtulur!

Kördüğüm 260. Bölüm Özeti? 23 Nisan Çanda Kurtulur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Jogi gazeteye bakar ve Tapasya’ya kızmaktadır. Rathot gelir ve Jogi’yi sakinleştirmeye çalışır. Jogi Tapasya’nın yaptığının çok kötü olduğunu ve ailenin yüz karası olduğunu söyler. Kördüğüm 260. bölüm özetinin devamı yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 260. Bölüm Özeti? 23 Nisan Çanda Kurtulur!

Tej ise Mukta’nın resmine bakar ve iç geçirir. Bu sırada Tapasya elindeki bıçak ile gelir ve Tej’in boynuna dayar. Tej şok olur. Tej’e Mukta’ya bir daha bakarsan elimdeki bıçakla gözlerini çıkartırım der. Tapasya ertesi gün Bundela evinde malumat toplar ve Mai buna izin vermek istemez. Diğer yanda Mukta ise Tapasya’nın niçin evlendiğini anlatmak ister. Nani ile Rathot ise buna engel olur ve şimdi zamanı değil der.

Tapasya ise Çanda’nın ortalarda gözükmemesinden şüphe duymuş ve Amla’nın sözleri üzerine Tej ile Çanda arasında bir şeyler olduğunu hisseder. Divya fotoğraflarını temizler. Jogi ise neler olduğunu sorar. Divya ise Tapasya’yı çok özlediğini söyler. Jogi ise Tapu’nun kendisi için bittiğini ve bu aileden kimsenin bu konuda söz söylememesini ister. Bu arada Veer ise uyanır ve İcca’yı sorar. İcca geldi mi der.

[mavitext]Kördüğüm Finali Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Mai ise İcca’nın hiçbir zaman gelmediğini söyleyerek yalan söylemeye devam eder. Doktor Veer’i inceler. Umed ise doktora Veer’in hafızası geri gelir mi der. Doktor ise şu an bir şey söylemek imkansız. Dolayısıyla uyanmasını beklemeliyiz der. Mai ise endişelidir. Tapasya Çanda olayını çözmek için Nani’yi arar. Nani ise Çanda’nın bir ara Tej ile buluştuğumuzda ağacın arkasına saklandığını söyler. Nani ne olduğunu söyler ve Tapu Çanda’yı bir an önce bulmaları gerektiğini söyler. Tej ise Çanda’nın boğazına bıçak dayar ve delilin nerede olduğunu sorar.

Çanda ise söyler ve kendisini affedip affetmeyeceğini sorar. Tej ise delile göre hareket edeceğini söyler. Tapasya Tej’i takip eder ve dolapta bir şeyler aradığını görür. Bu arada Mukta ile İcca konuşur ve Mukta ise Yujrav’dan şikayetini çekeceğini söyler. Tapasya ise Yujrav ile karşılaşır ancak bir tepki vermez. Bu arada Tej ise eve gelir ve kapıyı Çanda açar. Tej şok olur. Tapasya ise ne oldu der. Neden terliyorsun der. Çanda ile Tej konuşur ve Çanda Tej’e kendisinden uzak durması gerektiğini yoksa Tapasya’nın elinden kurtulamayacağını söyler.

[mavitext]Kördüğüm 261. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 23 nisan pazartesi neler olacak kördüğüm 260. bölüm fragmanı kördüğüm 260. bölüm özeti neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL