Kördüğüm 261. Bölümde Neler Olacak? 24 Nisan Özeti Yujrav’a Hapis Cezası!

Kördüğüm yeni bölümünde Rathot odaya girer ve bir anda ışık açılır ve Mukta ile İcca oradadır. Mukta ile Rathot sarılır ve Rathot hayırdır bugün özel bir gün mü der. Bunun üzerine Mukta hayır sadece birlikte olmak istedik der. Mukta su getirmek için dışarı çıkarken Rathot kalkar ve içki içer. İcca ise arkasını dönünce Rathot özür diler. Kördüğüm 261. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 261. Bölümde Neler Olacak? 24 Nisan Özeti Yujrav’a Hapis!

Rathot içkiye olan düşkünlüğünün nedenlerini anlatır ve yalnız olmasını bu şekilde giderdiğini söyler. İcca ise Tapasya’nın geri döndüğünü söyler. Rathot Tapasya’nın kendisi için bittiğini söyler. Mukta ise Rathot’a Tapasya’nın kötü olduğunu mu söylüyorsun der. İcca ise Tapasya’nın kötü olmadığını sadece yanlış yönlendirildiğini söyler. Mukta ise annem için çok endişeleniyorum der. Bunun üzerine Rathot Tapasya’ya bir şey olmaması için elinden geleni yapacağını söyler. Bu arada mahkeme zamanı gelmiştir. Tapasya Mukta’yı arar ve onunla gurur duyduğunu söyler.

Herkes mahkemededir ve ancak Mukta’nın avukatı yoktur. Jogi umarım Mai avukatı satın almamıştır. Damini ise o öyle satın alınacak bir avukat değildir der. Bu arada Bundela ailesi gelir ve Yujrav İcca’nın ayaklarına kapanır ve İcca’dan özür diler. Yujrav annesine biliyorum yaptıklarım affedilecek şeyler değil ancak bir kere olsun beni affettiğini söyle der. İcca ağlamaktadır ve herkes şok olur.

[mavitext]Uttaran Finali Nasıl Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Mahkeme başlar ve herkes içeri girer. İcca’da içeri girer ve mahkeme tanık olarak İcca’yı dinler. Mahkeme başkanı İcca’ya olayı anlatmasını ve ne gördüğünü söylemesini ister. İcca ise ağlayarak ve bağırarak Yujrav’ın Mukta’ya tecavüz etmeye kalktığını söyler. Yujrav şok olur. Mai tiskinir. Tapasya ise kızımın yanında olmasam da ona dua etmeliyim der ve tapınağa gider. Mahkeme başkanı Mukta’yı da dinler ve bir saat içinde kararı vereceğini söyler.

Yujrav ise annesine ağzına geleni söyler ve tüm olanların sorumlusunun İcca olduğunu söyler. Tapasya ise Methi’yi görür ve İcca’ya ne kadar benziyor der. Rathot oradadır evet o İcca’nın kızı ancak annesinden nefret ediyor. Tapasya şaşırır. Bu arada mahkeme kararı vermektedir. Mahkeme Yujrav’a 5 yıl hapis verir ve herkes şoktadır. Yujrav annesi İcca’ya bir kez daha çemkirir ve kızar. Mai ise İcca’ya tokat atacakken Damini onu durdurur ve bunun sorumlusunun kendisi olduğunu söyler.

[saritext]Kördüğüm 262. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

] }