Kördüğüm 262. Bölüm Özeti? 25 Nisan Çarşamba Veer Hastaneden Çıkar!

Kördüğüm yeni bölümde Mai İcca’ya vuracakken Damini onu engeller. Bunun üzerine Mai gider ve Umed Jogi’den özür diler. Bu arada Yujrav’ı polis iter ve Yujrav İcca’nın ayaklarına kapaklanır. Herkes şaşkındır ve oraya bakar. Kördüğüm 262. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 262. Bölüm Özeti? 25 Nisan Çarşamba Veer Çıkar!

Yujrav’ı polisler alıp götürürken İcca Yujrav’ın peşinden gider ve koşar. Çanda ise odasında dolapta kaseti ararken bulamaz ve Tej’in aldığını düşünür. Tapasya gelir ve Çanda’ya ne yapıyorsun der sana yardım edebilirim. Çanda sessiz kalırken Tapasya ise elinde kaset ile bunu mu arıyorsun der ve içindekileri biliyorum der. Çanda’nın ağzından ise Dadaji ismi çıkar. Bu arada Tej gelir Tapasya çıkar. Çanda Tej’e kaset Tapasya’da der. Tej ise kasedi yaktığını söyler. Bunun üzerine Çanda Tapasya’daki kaset ne kasedi diye sorar. Tej de Tapasya senden laf almaya çalışmış der.

Bu arada İcca ile Vinşu buluşurken, Methi’de tapınaktadır. Methi onları görünce ikinizden nefret ediyorum baştan beri her şeyi planladınız der. Methi ağlayarak oradan ayrılır. Bu arada Veer hastanede Mai başındadır. Veer ne zaman iyileşeceğim diyor. Mai ise doktorun iyi haberler verdiği ve yakın zamanda iyileşeceğini söylediğini Veer’e söyler. Mai hastaneden ayrılırken Umed Veer’in yanına gelir.

[mavitext]Uttaran Finalinde Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Umed Veer’e İcca ile ilgili bir şeyler sordun bir şey hatırlıyor musun der. Veer ise bir şey hatırlamadığını söyler. Veer Yujrav’ı sorar. Umed ise iyileşince konuşuruz der. Bu arada Tej otururken çay gelir ve yeşildir. Tej daha önce hiç yeşil çay görmemiştir. Tej çaya uzun uzun bakar. Bu arada Tej fazladan çay ister ve adama gitmesini söyler. Adam gidince Tapasya’nın bardağına zehir katar. Tej gelir ve aralarında konuşurlar.

Tej daha önce yeşil çay içmediğini söyler ve seninde tatmanı istiyorum der. Bunun üzerine Tapasya ise Mai’nin kendisine karı kocanın birbirinin bardağından çay içerse sevgilerinin artacağını söylediğini nakleder. Bunun üzerine Tej’e kendi bardağından bir yudum içmesi için bardağını uzatır. Tej’e ne oldu terliyorsun der. Bu arada Gunwati ve Umed ise Veer’i eve getirmektedir. Bunun üzerine Veer evde ne gibi değişikliler olduğunu sorar. Veer ise önemli bir değişiklik yok der.

[mavitext]Kördüğüm 263. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]