Kördüğüm 263. Bölüm 26 Nisan Perşembe Özeti? Veer’in Hafızası Neden Gelmiyor!

Kördüğüm 263. Bölüm 26 Nisan Perşembe Özeti? Veer’in Hafızası Neden Gelmiyor!

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer eve geldiğinde Tapasya ile karşılaşır ve tanımaz. Gunwati gelir ve bu kadına iyi bak bu kadın yıllar önce seni aldatarak evimize girmiş, kardeşinin ölümüne neden olmuş ve şimdi de bir yalan ile tekrar evlenerek Bundela evine girmiştir. Tej’in karısıdır der. Kördüğüm 26 Nisan Perşembe 263. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 263. Bölüm 26 Nisan Perşembe Özeti?

Gunwati Veer’e Tapasya’dan uzak durmasını söylerken Tapasya sessizdir. Tapasya İcca’nın varlığını Veer’e geri getireceğine dair söz verir. Umed ise Veer’in dinlenmesi gerektiğini söyler. Methi’nin yanına birileri gelir ve birisi senin ismini söyleyerek intihar etmeye çalışıyor der. Bu kişi Vinşu’dur ve Vinşu Methi beni affet diyor. Vinşu’nun elinde benzin vardır ve kendisini yakacaktır. Bu durumda Methi affettim der. İcca ise Damini’ye Methi’nin okuldan dönüp dönmediğini sorar. Damini ise henüz gelmedi der ve çok fazla düşünmemesini söyler. İcca ise Methi ve Yujrav’ın nefreti kulaklarımdadır der.

İcca başkalarına bakınca kendi çocuklarımın durumu beni çok üzüyor der. Vinşu ise Methi ile birliktedir ve beni affettim mi der. Aramızda bir sevgi var ve ben senin ismini elime kazıdım der. Beni gerçekleri söylediğim için daha ne kadar cezalandıracaksın der. Vinşu Methi giderken onun arkasında onu ne kadar sevdiğini söyler. Methi arkasını dönmeden durur ve gülümser sonra gider. Jogi ise Tapasya’yı ve yaptıklarını düşünür. İcca gelir ve Tapasya’nın yaptıklarının bir nedeni olmalı der. Bunu hissediyorum. Jogi ise hayır o yıllar sonra ailesine dönmemesini anlıyorum ancak gidipte Tej ile evlenmesi bizlerin adını lekeledi der ve öfke ile oradan ayrılır.

Tapasya ise Çanda’nın Dadaji ismini neden söylediğini düşünmektedir. Çanda gelince ona Dadaji öldüğünde neredeydin der. Çanda şok olur. Tapasya yine sorar ancak Çanda onu duymazlıktan gelip gider. Tapasya ise bu çok fazla mutlaka bunun nedenini bulmalıyım der. Bu arada Tej ise içer. Evet yıllar sonra Veer’in neden bir türlü hafızasının yerine gelmediği de ortaya çıkıyor. Gunwati bir yere gider ve oradan bir ilaç alır. Adam 18 yıldır bu ilacı alıyorsun der. Evet Veer hastanedeyken hafızası yerine gelecek diye çok korktum. Al bu para ve Veer’in hafızasını yerine getirmeyen güçlü bir ilaç ver der.

İlacı veren kişi Veer’in sağlığına dikkat etmelisin der. Bu çok fazla olursa sağlığa zararı olur der. Gunwati ise 18 yıldır bir şey olmadı ona iyi bakacağım der. Gunwati ilacın dozunu artırabilir miyim der. Veer odasındadır ve Tapasya gelir. Veer ondan uzak durmasını ister. Tapasya sana İcca’dan söz etmediler mi der. Hayır der. Tapasya hatırlamaya çalış der. Bu arada Gunwati Veer’in odasına elinde bir bardak süt ile gelir ve Tapasya ile Veer’i görür. Tapasya sonra konuşuruz der ve çıkar.

Gunwati sütü içmesi için Veer’i zorlarken, Veer ne yapacağını bilemez. Tapasya ise kapıda onları izler ve Gunwati’nin süt için neden ısrar ettiğini düşünür. Tapasya Tej’in odasına gelir ve elindeki kağıda parmak basmasını ister. Tej imzalar. Bu arada sabah olduğunda avukat gelir ve Tej yazılar hazır mı der. Payına ne kadar para geldiğini sorar. Avukat ise saymaktan yorulursun der. Avukat malın yarısı sizin der. Tej mutluluktan sarhoş olur. Ancak avukat dün gönderdiğiniz belge ile malınızın yarısı karınızın der. Tej şok olur.

[mavitext]Kördüğüm 264. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 26 nisan neler olacak kördüğüm 263. bölüm fragmanı kördüğüm 263. özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL