Kördüğüm 265. Özeti? 28 Nisan Cumartesi Veer’in Hafızası Geri Gelir!

Kördüğüm 265. Özeti? 28 Nisan Cumartesi Veer’in Hafızası Geri Gelir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Kördüğüm 265. bölüm özetinde Gunwati Tapasya’ya ailemizin işlerine burnunu sokma derken, Tapasya ise Veer’e neden zorla süt içirdiğini sorar. Gunwati seni ilgilendirmez derken Tapasya oradan ayrılır. Kördüğüm 28 Nisan Cumartesi özeti yazımızın devamındadır.

Kördüğüm 265. Özeti? 28 Nisan Cumartesi Veer’in Hafızası Geri Gelir!

Tapasya Tej’in paralarını kullanmaya başlarken Tej bu olaya kızar. Diğer taraftan Amla’nın kararlılığını anlayan Gunwati yine bir plan yapar. Gunwati Amla ile ıssız bir ormana gider ve onu bu ormanda yalnız bırakarak kaçar. Amla ne yapacağını bilemezken, Mai tekrar gelir ve Amla’yı alır. Demek Veer’den boşanmak istiyorsun der. Eğer Veer’den ayrılırsan sonun bu şekilde olur der.

İcca ise Methi’nin kendi değerini anlamasında en önemli unsurun Vinşu olduğunu anlamıştır. Ona teşekkür için tapınağa gider. Veer’de tapınağa gelmiştir. İcca Vinşu ile Veer’i tanıştırır. Veer Vinşu ile ofisinde iş konusunda konuşmak ister. Vinşu ona teşekkür ederken, Veer ise bu konuda öğretmen hanıma teşekkür etmesini ister. Tapasya ise Veer’in hafızasını geri getirmek için uğraşırken, Gunwati’ye yine yakalanır ve Mai’nin sütün içine bir şey kattığını düşünür. Zira bu işte bir iş vardır.

Tapasya bir taraftan Veer ile uğraşırken diğer taraftan Tej’in mallarını bir bir satar ve yetimhaneye verir. Tej ise bu duruma çok sinir olmuştur. Bunun üzerine Tapasya Tej’in yok ettiği kasette ne olduğunu bulmak için elinden geleni yapmak ister. Tapasya Çanda ve Dadaji ilişkisini de anlamaya çalışır. Bu arada Vinşu ise İcca’nın evine şık kıyafetler giyerek gelir. Bunun üzerine İcca Vinşu’daki bu sebebi sorar. Vinşu ise Methi’yi sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. İcca ve Damini bu olaya şaşırmakla birlikte kabul ederler. Nani ise kıskanır.

Tapasya Tej’in odasında bir şeyler bulur ve çıkarken Tej’e yakalanır. Tej ise Tapasya’nın bir şeyler karıştırdığını anlar ve onu Mukta ile tehdit eder. Tapasya hemen Mukta’yı arar ve dikkatli olmasını söyler. Veer ise Mai’nin neden zorla süt içirdiğini öğrenmek ister. Veer İcca’yı sorar Mai yine yalanlar ile geçiştirir. Veer dışarı çıkar ve sonunda hafızası gelmeye başlamıştır. İcca’yı hatırlar ve kendisini Avi’den nasıl kurtardığını anlar. Mai’ye çok kızar.

Etiketler: 28 nisan cumartesi kördüğüm neler olacak kördüğüm 265. bölüm özeti kördüğüm Veer İcca'yı hatırlar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL