Kördüğüm 266. 267. Bölüm Özeti? 29-30 Nisan Tapasya Öldü mü?

Kördüğüm 266. 267. Bölüm Özeti? 29-30 Nisan Tapasya Öldü mü?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Kördüğüm tüm heyecanı ile yeni bölümler ile ekranlara gelirken izleyiciler Kördüğüm dizisinin gelecek bölümlerinde neler olacağını merak ediyor. Bizlerde sizler için Kördüğüm dizisinin 29-30 nisan günleri yayınlanacak olan 266. ve 267. bölüm özetlerini paylaşıyoruz.

Kördüğüm 266. Bölüm Özeti? 29 Nisan Vinşu’nun Gerçek Yüzü!

Methi ile Vinşu tapınakta konuşurken Vinşu benimle evlenir misin diye sorar. Methi ise kızarır ve yanakları al al olur. Vinşu sana her şeyi vereceğim der. Methi gider. Vinşu ise tapınakta kutsallarının önünde şimdi ona hak ettiğini vereceğim der. Vinşu deli gibi güler. Şimdi intikam zamanı der. Methi’yi ateşten kurtardım, arkadaşlarından kurtardım o da bana körü körüne inandı der. Methi için basit kız ifadesini kullanan Vinşu’nun gerçek yüzü de ortaya çıkmış oldu. Bakalım Methi bunun farkına varabilecek mi? İcca ise Mukta ile Vinşu’dan bahseder.

Vinşu’nun yanında Gobal isminde kendisinden 3 yaş küçük bir çocuk olduğunu söyledi. Vinşu onu küçük kardeşi gibi sevdi. Onların dostluğu örnek oldu. Diğer tarafta Tej ile Tapasya kavga eder. Tej bundan sonra durum farklı olacak seninle kibar konuştum olmadı der. Bu arada İcca Tapasya’yı görmeye gelir ancak içeri girmez. Tapasya’nın dışarı çıkmasını bekler. Bu arada Mai gelir ve İcca’ya ne yaptığını sorar. O da Tapasya’yı görmeye geldim der. Veer ise pencereden olan biteni izler ve Mai’nin İcca’ya kötü davranışını görür ve kızar.

Vinşu ise Jogi evine gelir ve Mukta ile karşılaşır. Mukta İcca’nın sözleri üzerine Vinşu’ya bir çok arkadaşınız olmalı der. Vinşu ise hayır yok diyor. Mukta Vinşu’nun ağzından laf almaya çalışır ve Vinşu’ya sorular sorar. Gobal’ı ve İcca’yı sorar. Vinşu farklı cevaplar verince Mukta da İcca gibi Vinşu’dan şüphelenmeye başlar. Veer ile İcca ise okulda konuşurlar ancak birirlerine gerçekleri söyleyemezler. Methi ile Vinşu uçurumun kenarında buluşurlar. Vinşu Methi’ye arkadan yanaşır ve onu iter sonra tutar. Mukta ise eski resimlerden yola çıkarak Vinşu’yu araştırmaya başlar. Bu arada Veer ile Tapu dışarıda buluşurlar ve Tapasya Veer’e bir şeyler hatırlamasını söyler. Eskilerden bahseder. Veer ise Mai’nin verdiği ilacı içtiğinden tam olarak bir şeyler hatırlayamaz.

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti? 30 Nisan Pazartesi Tapasya Ölecek mi?

Kördüğüm 267. bölümde Mukta gerçeğin peşinden gitmektedir. Tapınağa giden Mukta orada çalışanlara bir kaç şey sorar. Sonra bunlar işime yaramaz der. Damini ile İcca evde Methi’nin yakın zamanda evlenmek istemesi olayı ile ilgili konuşurlar. İcca Vinşu ile ilgili şüphelerim var o yüzden çok erken evlenmesi doğru değil der. Bu arada Vinşu ise evdedir. Bir pasaport ve silah bulunmaktadır. Pasaport da Akash Chatterjeyiim yazmaktadır. Vinşu dünyada Vinşu’yum ancak benim adım Akash der. İntikam için buradayım.

Tapınakta çalışmak için mükemmel bir isim der (Hadi hayırlısı bir psikopatımız daha oldu). Bu arada Mukta gelir ve Methi’yi göremediğini söyler. Vinşu Methi eve gitti der. Mukta bir şekilde Vinşu’nun kolunun altındakine bakmaya çalışır ancak başaramaz. Tapasya Mai’nin yanına gelir ve Veer’in hafızasının yerine geldiğini söyler ve şimdi gelecek sana her şeyi anlatacak der. Veer İcca benim eşim der. Ancak gerisini hatırlayamaz.

Zira Mai ilaçlı sütü içirmiştir. Tapasya ise bu iş nasıl olur diye düşünür ve doktora gider. İlaçların hafıza kaybı yapıp yapmayacağını sorar. O da yapmaz ama başka bir ilaç alırsa bilemem der. Amla Tapasya’ya Veer’in sütüne ilaç katıldığını söylemek ister ancak Tapasya telefonda bağırarak konuştuğundan duyamaz. Tej sarhoş olarak eve gelir ve Tapasya’ya doğru gider. Ona taciz etmeye çalışır ancak Tapasya onu iter sonra üzerine alkol döker. Tapasya eline kibrit alır. Tej korkar ve kaçar. Bu arada Tapasya Veer’e umudunu kaybetmemesini her şeyin iyi olacağını söyler.

Tapasya Mukta ile buluşmak üzere evden çıkar. Tapasya yolda giderken frenlerin bozuk olduğunu anlar. İnsanların olduğu yerden uzaklaşır ve Tapasya uçurumdan aşağıya araba ile düşer ve araba patlar. Tej ise evde mutluluktan göbek atar. Vinşu ise Jogi evine gelir ve Mukta ile karşılaşır. Vinşu’nun elinden bir kağıt düşer. Vİnşu benim çekim der. Kağıtta ise Vinşu değiş Akash yazmaktadır.

[mavitext]Kördüğüm 268. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 266. bölüm özeti kördüğüm 267. bölüm özeti neler olacak kördüğüm 29 nisan pazar olacaklar kördüğüm 30 nisan pazartesi özeti neler olacak kördüğüm tapasya öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL