Kördüğüm 268. Bölüm 1 Mayıs Salı Özeti Neler Olacak? Tapasya Kurtuldu mu?

Kördüğüm son bölümde Tapasya kaza yapmıştı. Araba patlamış ve Tapasya’nın durumu hakkında şu an bir bilgi gelmedi. Tej arabanın frenlerini kesmiş ve Tapasya uçurumdan aşağı düşmüştü. Eve polisler gelmiş ve kaza haberini vermişti. Kördüğüm 268. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 268. Bölüm 1 Mayıs Özeti? Tapasya Kurtuldu mu?

Tapasya’nın ölmesini bekleyen Tej ile Gunwati Tapasya’nın eve ufak tefek sıyrıklar ile gelmesi ile şaşkındırlar. Tapasya son anda arabadan atlamış ve kendisini kurtarmayı başarmıştır. Bu arada Mukta ise Vinşu’nun gerçek kimliğini araştırmaya ve fotoğraflarda gördüğü yara izi üzerine tapınağa gider. Vinşu sabah sporu yapmaktadır. Mukta Vinşu’nun omuzundaki havluyu kaldırmak üzere iken Methi arkadan Vinşu diye seslenir.

Mukta mahcup olur. Bu arada Nani gazeteye Mukta için evlenme teklifi girişi yapar. Bu durumu evdeki herkese açıklayan Nani şaşırtmıştır. Nani Methi’nin Mukta’dan önce evlenmesini istememektedir. Mukta’nın talipleri gelmeye başlar ve ilk gelen talip Nano safça bir çocuktur ve annesinin sözünden çıkmayan bir tiptir. Bunun üzerine evdekiler talibi zar zor gönderir. Vinşu Veer’in ofisindedir.

kördüğüm 1 mayıs salı neler olacak

Veer ofiste iken Vinşu telefonda görüşür ve Bundela ailesine sızmasına az bir zaman kaldığını söyler. Tam bu sırada Veer içeri girer ve ne yaptığını ve ne derdi olduğunu sorar. Vinşu ise lafı değiştirmeye kalkar. Veer her şeyi duydum deyince Vinşu şok olur. Veer Vinşu’ya kademesini yükselttiğini söyler. Veer’in duydukları önemsizdir. Bir kaç nasihatte bulunur. Vinşu ise az kaldı der. Amla ise mutfağa girer ve Mai süte ilaç katmaktadır.

Mai Amla gelince sütü döker. Amla Mai’ye bu işi bana bırak der döküyorsun. Tapasya uzaktan dinler ve Amla’yı kenara çeker ilaç hakkında bilgi almaya çalışır. Bunun üzerine Amla bir şey bilmiyordur. Tapasya ikna olur. Tapasya şimdi ilacı nasıl bulacağım diye düşünmeye başlar.

Kördüğüm 268. Bölüm 1 Mayıs Salı Özeti Neler Olacak? Tapasya Kurtuldu mu? (1 Yorum)