Kördüğüm 27 Nisan Cuma 264. Bölüm Özeti Neler Olacak? Methi İle İcca Barışır!

Kördüğüm 27 Nisan Cuma 264. Bölüm Özeti Neler Olacak? Methi İle İcca Barışır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tej Tapasya’nın kendisini kandırdığını anlamış ve Tapasya geldiğinde saçlarından tutarak onu öldürmeye kalkmıştı. Tapasya çok korkmuştu. Methi ile Mukta uyurken Vinşu’yu rüyasında gören Methi uyanır. Mukta’ya Vinşu’yu gördüğünü söyler ve onu unutamadığını söyler. Mukta ise kalbine söz dinletemediğinden kaynaklanıyor der. Kördüğüm 264. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 27 Nisan Cuma 264. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Tej merdivenlerden inerken merdivenin bir basamağına yağ döker ve Tapasya’ya yağa basınca öleceksin, yasalar ise bunun bir kaza olduğunu düşünecek diye düşünür. Tej rüyasında bu planı uygularken, Tapasya onu uyandırır ve aşağı iner. Tej planı gerçekleşecek diye sevinirken Tapu’yu takip eder ancak merdivenin sonunda Tapasya yoktur. Tej kendisi merdivenden inerken yuvarlanır. Tej’in kafası yere inecekken Tapasya yastığı kafasına koyar. Tapasya Tej’e kendi kazdığın kuyuya kendin düştün der.

Methi Vinşu’nun olduğu yere gider ve onu ne kadar sevdiğini söyler. Vinşu’da Methi’yi sevdiğini söyler ve birlikte zaman geçirirler. Vİnşu kendisini nasıl affettiğini sorar. Methi ise Mukta bazı gerçekleri söyledi der. Vinşu bu gerçekler annen içinde geçerli olacak mı? Annen ile vakit geçirmek, kucağında uyumak istemiyor musunun der. Annen sen çocukken bazı gerçekleri saklamak zorunda kalmış olabilir der. Methi ağlar ve kafasını sallar. Tapasya ve Tej adliyede iken Tapasya Jogi ile karşılaşır ve Jogi ile uzun uzun bakışır. Tapasya baba deyip sarılmak ister ancak Jogi buna izin vermez ve oradan ayrılır.

Jogi olen biteni Divya’ya anlatır. Divya nasıl kızın ile görüşmezsin der. Divya çocuklar hata yapar bizler onları affederiz der. Damini okulunda tören vardır ve İcca ile Methi’de oradadır. Sunucu İcca’ya söz verirken Methi atılır ve bir kaç şey söylemek istediğini belirtir. Methi anne kelemisinin kutsallığından bahsettikten anne kelimesininden nefret ettiğini ancak şimdi anne kelimesini özlediğini söylüyor. İcca’ya anne beni affet diyor. İcca ise ağlamaktadır.

Tapasya Amla ile görüşür ve Veer’den boşanmasını ister. Zira Mai Amla’yı kandırmıştır. Tapasya seni bir hizmetçi gibi kullandı der. Amla Veer’den boşanmanın günah olduğunu söyler. Tapasya yüksek sesle seni kandırmaları günah değil mi der. Sen artık yürekli olmalısın der. Bundela evinde Amla odasındadır ve yemek hazırlamamıştır. Mai yukarı çıkar ve Amla Veer’den boşanmak istiyorum der. Haklarımı biliyorum der. Mai şok olur ve bunun Tapasya’nın işi olduğunu anlar. Mai Tapasya’nın ne istediğini sorar. Tapasya ise İcca’nın haklarını istemektedir ve Mukta kendisini bunun için feda edecekti buna izin vermedim der.

[saritext]Kördüğüm 265. Özeti Veer İcca’yı Hatırlar? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 27 nisan kördüğüm uttaran 264. bölüm özeti kördüğüm 264. bölüm fragmanı kördüğüm 27 nisan neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL