Kördüğüm 27 Ocak Cumartesi 174. Bölüm Özeti Fragmanı?

Kördüğüm 27 Ocak Cumartesi 174. Bölüm Özeti Fragmanı?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 174. bölüm özetinde; Avi babasının evine gelir ve İcca ile Damini’yi evde bulamaz. İcca ve Damini ise yaşlı hizmetçinin bulduğu evde kalmaktadırlar. Yaşlı hizmetkar sıkıntı olabilir diye İcca ve Damini’nin yanından ayırılır. Bu arada Tapasya Veer’in resmini bir dergide görür ve ağlar. Rathot ise olanları görür ve Veer’e karşı bir şeyler hissettiğini ima eder. Madura ismindeki Veer’in sekreteri Veer’i evine kahve içmeye davet eder. Kördüğüm 27 Ocak Cumartesi özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 27 Ocak Cumartesi 174. Bölüm Özeti Fragmanı?

Veer Madura’nın nişanlısı ile olan fotoğrafını görür ve onunla tanışmak ister. Bunun üzerine Madura nişanlısının öldüğünü söyler. Madura bu durumun üstesinden nasıl geldiği konusunda Veer’i bilgilendiriyor. Veer ise tüm acılara rağmen Madura’nın bunların üstesinden gelmesini takdir ediyor. Avi evi ararken Damini’nin çantasından düşen pasaportunu görüyor ve İcca’nın Bundela’nın gelini olduğunu öğrenir. Nani ise Rathot ile ilgili şüphelerini düşünür. Rathot ise törelere uygun bir düğün planlarken Tapasya sade bir düğün planlamaktadır. Düğüne az kalmıştır ve hazırlıklar devam etmektedir. İcca ise geçimini sağlamak için çelenklere çiçek yapmaktadır. Jogi ise Tapasya’nın düğününe gidip gitmemekte kararsızdır. Divya ise gitmek ister.

Avi ise Veer’in ofisine giderek İcca ile annesinin babalarının yannda çalıştığını söyleyerek pasaportu gösterir. İcca’yı över. Veer ise İcca’nın geçinmek için çalışmak zorunda kalmasına üzülür. Avi Veer’den İcca’ya bir mektup yazmasını ve buluşma yerini belirtmesini ister. Veer ise mektup yazar. Veer üzgün olduğunu belirttikten sonra eve dönemsini söyler. Avi ise mektubu gazetede ilana vererek buluşma yeri ve saatini belirterek İcca’yı yakalayacaktır.Tapasya düğün için hazırdır. Rathot Tapasya’ya gerçekten kendisi ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Tapasya ise böyle bir soru sormamasını Veer’den nefret ettiğini söyler. İcca ise maddi sıkıntı içindedir. bebek ve çocuğa bakması gerekirken kendisi de güzel beslenmek zorundadır. Tapasya ise düğün öncesi tüm töreleri yerine getirir.

Tapasya aynaya bakarken Veer ile ilgili güzel ve kötü günleri aklına gelir ve düğünden kaçarak yanına gitmeye karar verir. Nani ise Tapasya’nın bu halinden korkar ve onu göndermek istemez ancak Tapasya gider. Tapasya ile Veer buluşur. Tapasya evleneceğini ve mutlu olacağını söylerken Veer ise neden burda olduğunu sorar. Tapasya seni hayatımdan tamamen çıkartmak için der. Veer ise yaptıklarından dolayı mutlu olamayacağını söyler. Bebeğin kaybolmasından sorumlu olduğunu söyler. Tapasya ise bebeğin kaybolmasında Veer’in de suçlu olduğunu söyler. Bu sırada Damini ise çiçekleri vermek için şehre iner ve düğün yerinde Divya ile karşılaşır. Divya ona hiçbir şey söylemez. Rathot ise Tapasya’nın olmadığını anlamadan misafirleri karşılamaya devam eder.

[mavitext]Kördüğüm 175. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 176. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[saritext]Kördüğüm 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlamadı.

Etiketler: 27 ocak kördüğüm fragmanı 27 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 174. bölüm özeti kördüğüm 27 ocak cumartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL