Kördüğüm 28 Mart Çarşamba 234. Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Kördüğüm 28 Mart Çarşamba 234. Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 234. bölüm özetinde İcca hastadır ve tapınakta tüm ailesi için dua eder. Kahna ise Methi’nin evden gitmesine ve attığı mesaja göre tedirginliği artmıştır ve Damini’nin bu durumu öğrenmesinden endişe eder ve Jogi ile armaya devam ederler. Kördüğüm 234. bölüm özetinin devamı yazımızdadır.

Kördüğüm 28 Mart Çarşamba 234. Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Kördüğüm 234. bölüm devamında ise İcca tapınakta dua ederken bir anda rüzgar duvardaki tabloları yerinden oynatır ve bu durum kötüye işarettir. Mukta ise Methi ile Aman’ı düşündükçe çıldırmıştır ve ne yapacağını bilemez. Yujrav Mukta’yı merak eder ve aramaya çalışır ancak Mukta cevap vermez. Jogi ise evinin satılması ile karşı karşıyadır. Bunun üzerine aileside Jogi’yi bunaltmaktadır. Bu arada Divya Nani’nin zengin biri ile evlendirme olayını Jogi’ye hatırlatır. Diğer yanda Kahna Jogi’yi arar ve konu ile ilgili bilgilendirir ve Methi’yi bulamadığını söyler. Jogi ise endişe etmemesini söyler.

Kahna’nın korktuğu başına gelmekte ve Damini’ye ne söyleyeceğini düşünmektedir. Bu arada Damini gelir ve herkesi tek tek sorar ve Methi’nin odasına çıkar. Methi ile Veer ise hapishaneye varmıştır. Methi annesini sorar sorduğu kişi yakınımısın der Methi cevap vermez ve oradan ayrılır. Nani ise Divya’ya Mukta’nın zengin bir çocuk ile birlikte olduğunu söyler. Divya ise Mukta’nın başına bir iş gelmesinden korkar. Bu arada Aman ise Mukta’ya elinde bir çiçek ile gelir ve Mukta’dan özür diler. Methi ile sadece arkadaş ilişkisi olduğunu ve ona yardım ettiğini söyler. Bunun üzerine Mukta elindeki çiçekleri alır ve seviyor sevmiyor yapar. Sonra Yujrav’ı yanına çağırır ve akşam çıkalım mı der. Sonra Aman’a döner ve arkadaşlarımıza yardım etmede bir sıkıntı olmaz herhalde der.

Damini ise evde Methi’yi bulamayınca Kahna’ya sorar Kahna ise her şeyi anlatmak zorunda kalır ve Damini şok olur. Methi ise hapishanede kavga eden iki kadını görür ve şok olur. Methi zor durumda kalır biri elinden tutar birisi laf atar. Bağırır ve yardım ister polis gelir onu kurtarır. Sonra Veer gelir ve onu teselli eder. Damini endişelidir. Jogi gelir ve Damini’yi teselli eder. Veer ile Methi ise İcca’nın bulunduğu yere giderler ve bulamazlar. Bunun üzerine Veer Methi’ye beklemesini ve bir an önce İcca’yı bulacağını söyler. Veer İcca’nın olduğu yere gider ve geçmişi hatırlamakta zorlanınca bayılır ve İcca yanına gelir ve uyandırır ne olduğunu sorar.

Kördüğüm Methi İle İcca Karşılaşır!

Veer İcca’ya geçmişten bazı şeyler hatırladığını söyler ve bir sürprizi olduğunu söyler. Birlikte hapishaneye giderler. İcca hapishane önünde beklerken Veer ayrılır ve polisin biri gelir ve mahkumlardan birinin yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. İcca gider ve mahkumu sakinleştirir. Bunun üzerine olanları Methi izler ve İcca arkasını döndüğünde karşı karşıya gelirler. İcca Methi’ye dokunarak ağlar ve Methi onu iter ve senden ve sinin gibi suçlulardan nefret ediyorum der ve ayrılır. İcca ise şoktadır.

Etiketler: kördüğüm 234. bölüm özeti kördüğüm 28 mart çarşamba özeti kördüğüm 28 mart neler olacak kördüğüm icca ile methi karşılaşır


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL