Kördüğüm 3 Şubat Cumartesi 181. Bölüm Özeti Fragmanı? İcca’nın Bebeği Kaçırılır!

Kördüğüm 3 Şubat Cumartesi 181. Bölüm Özeti Fragmanı? İcca’nın Bebeği Kaçırılır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 181. Bölüm Özetinde; İcca ve Veer uyurken İcca rahatsızlanır ve hastaneye giderler. Doktorlar İcca’yı doğumhaneye alırken tüm ailede hastaneye gelir. Veer Damini’ye de İcca’nın doğumhane de olduğunu haber verir. Hemşire gelerek bebekleri olduğunu aileye haber verir. Dadaji ise hemşireye bilezik hediye eder. Mai ve Damini ise gözyaşlarına hakim olamaz. Herkes İcca’ya geçmiş olsun derken doktor bebeğin ve annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu söyler. Sonrasında ise hemşire gelerek bebeğin nefes almadığını söyler. Herkes şok olur. Kördüğüm 3 Şubat Cumartesi özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 3 Şubat Cumartesi 181. Bölüm Özeti Fragmanı? İcca’nın Bebeği Kaçırılır!

Tapasya ise İcca’nın önerdiği bebeğe bakabileceğini söylerken Nani ise Tapasya’nın bebeği olacağını bu yüzden başkasının bebeğine bakmasının doğru olmadığını söyler. Tapasya ise Rathot’u mutlu etmek için ona sürpriz hazırlığındadır. Bu sırada hemşirenin bebekleri değiştirdiği anlaşılır. Hemşire para karşılığında bebeği Nani’ye satmıştır. Nani ise hastaneden bebeği çıkarmak ister. Nani Tapasya’nın sıkıntı içerisinde iken İcca’nın mutlu olmasını kaldıramaz.

Nani hastaneden çıkarken Nani’nin kucağındaki bebeği görür ve bebeğin nesi olduğunu sorar. Güvenlik görevlisi bir şeylerin ters gittiğini anlarken İcca ise üzüntüden bayılmıştır. İcca’ya doktorlar müdahale eder.Nani ise görevliye bebeğin torunu olduğunu ve tedavi için buraya geldiklerini şimdi yolunu kaybettiğini söyler. Bir sıkıntı olmasın diye bir miktar da para verir. Böylece Nani hastaneden çıkar. İcca ve aile ise perişan haldedir. Veer İcca’ya destek olurken Mai ise doktora bebeğin ölemeyeceğini ve bir kez daha kontrol etmelerini ister. Ancak çabalar boşunadır.

Tapasya ise kocasına bir yemek sürprizi yapar ve baş başa yemek yiyeceklerdir. Rathot ise üzgündür. Nani Puşkar’a bebeği vererek onu çöpe atmasını ister. Zira İcca’nın bebeğinin zenginlik ve lüks içinde yaşamasını istemez. Puşkar ise bebeği çöpe atacakken insanlar gelir ve atamaz. Nani ise Puşkar’a güvenmekte hata ettiğini düşünür. Puşkar bebeği yol kenarına koyar ancak oradan Dadaji geçmektedir. Kendini battaniye ile gizler ve Dadaji dilenen kadın olduğunu düşündüğü Puşkar’a bilezik verir. Puşkar ise bileziği alır.

[mavitext]Kördüğüm 182. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 181. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 3 şubat cumartesi kördüğüm özeti kördüğüm 181. bölüm özeti kördüğüm 3 şubat cumartesi özeti kördüğüm 3 şubat fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL