Kördüğüm 30 Ocak Salı 177. Bölüm Özeti Fragmanı? İcca Evine Döner!

Kördüğüm 30 Ocak Salı 177. Bölüm Özeti Fragmanı? İcca Evine Döner!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 177. Bölüm özetinde; Jogi İcca’ya Veer ile konuşup baba olacağını söyleyip söylemeyeceğini sorar. Eğer şimdi söylemezse sonra söylemeye fırsatı olmayacağını söyler. Jogi Veer’in Amerika’ya gideceğini söyler. İcca ise şok olur. Jogi Veer’in geçmişte yaptığı iyilikleri anlatır. Jogi anlattıkça İcca ise şok olur. Jogi Veer’in İcca’yı gördüğü Basti’de okul yaptırdığından bahseder. İcca ise duyduklarından sonra ağlamaya başlar. Veer’i durdurmak için gitmesi gerektiğinden bahseder. İcca Ammu ve Jogi havaalanına gitmesini ister. Kördüğüm 30 Ocak özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 30 Ocak Salı 177. Bölüm Özeti Fragmanı?

Veer ise havaalanında umudunu yitirmeyerek İcca’yı beklemektedir. Sürekli arkasına bakar durur. Veer giderken yanında asistanı Madura’da vardır. Jogi ise telefondan Veer’i arar ancak ulaşamaz. İcca ise havaalanına gider ancak Veer’i bulamaz. İcca Veer diye bağırır. Veer ise İcca’yı duyduğunu düşünür ancak hayal sanar. Etrafına bakınır ancak kimseyi göremez. Sonunda İcca Veer’i görür ve birbirlerine doğru koşarak sarılırlar. Veer İcca’yı öper ve önünde diz çöker. Jogi ise ikisinin ellerini kenetler ve ayrılmaması için dua eder. Veer ise asla ayrılmayacaklarını söyler. Veer İcca’yı Madura ile tanıştırır. Madura’nın en yakın arkadaş olduğunu söyler.

Veer hemen İcca’yı oradan götürmek istese de Damini buna izin vermez ve evden almasını ister. İcca eve dönecektir ancak çocukları bırakmak istemiyor. Veer ise hep birlikte büyüyeceklerinden bahsediyor. İcca ile Tapasya’nın hikayesi sanki yeniden başlıyor. Veer ile İcca Bundela evine gelir ve herkes bundan mutludur.İcca eve döner bu işe herkes sevinir ancak İcca bir bebek, bir çocuk bir de karnında bebek ile dönmüştür. Bu durumu aile üyeleri kabul etmek istemez. Veer ise İcca ve çocukları için büyük bir oda ayarlar.

İcca’nın karnına bir tekme gelir. bu tekme bebeğindendir. Veer’in de bunu hissetmesi için Veer’in elini karnına götürür. Jogi ise Divya’ya Damini’nin bağımsızlığı hakkında bilgi verirken Divya ise kıskançtır. Dadaji ve Ammu çocukları sorar. Veer gerekli açıklamayı yapar. Dadaji çocukları sever. Divya ise kıskançlıktan çıldırmaktadır. Özellikle İcca’nın mutluluğunu görmek onu çok sinirlendirir. Üstelik bir de bir kaç tane de çocuk vardır. Nani Bundela evine gelir ve İcca’nın hamile olduğunu ve herkesin İcca’nın çevresinde pervane olduğunu görünce şok olur.

[mavitext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 179. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Kördüğüm 177. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 30 ocak kördüğüm fragmanı 30 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 177. bölüm özeti kördüğüm 30 ocak salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL