Kördüğüm 4 Aralık 120. Bölüm Özeti?

Kördüğüm 4 Aralık 120. Bölüm Özeti?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 120. bölüm özeti ve 4 Aralık 2017 bölümü ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Kördüğüm 4 Aralık 120. Bölüm Özeti?

Kördüğüm 119. bölümde Tapasya kendisine ihanet ettiğini düşündüğü insanlardan teker teker intikam almaktadır. İlk olarak Masoome’den intikam alır. Onu istediği gibi kullanmaktadır. Masoome’de Takur ailesinin evinde kalmak için Tapasya’ya sesini çıkarmıyor. Tapasya’nın amacını biliyor. Tapasya’nın intikam listesindeki en önemli kişi ise İçça’dır. İçça’dan intikamını Puşkar’ın verdiği bilgiler doğrultusunda alacaktır. İçça’nın babasının ölümüne neden olan kişinin Jogi olduğunu İçça’ya söyler. İçça bunu duyduğunda yıkılır. Tapasya ise sevinçlidir.

Kördüğüm 120. bölümde ise İçça duydukları karşısında adeta yıkılır. Ne yapacağını bilemez. Sağa sola gider gelir. Bu arada düşünmeye başlar. Yıllardır dost bildikleri insanlar kendisini kandırmıştır. Baba dediği kişi gerçek babasının ölümüne neden olmuştur. İçça bu durumda ne yapacaktır. İçça için zorlu bir süreç başlamıştır.

Veer ise kendisine gelmiştir. Veer kendine geldiğinde başında Vinjal’ı farkeder. Bu durum Veer’in hoşuna gitmeyecektir. Ancak mecburen rahatsız olduğunu belli etmez. Veer hala İçça’yı düşünmektedir. İçça ile ilgili geçmiş günleri hatırlar. İçça Jogi ile karşılaştığında ne yapacak? İçça babasının öldürülmesini nasıl kabullenecek?

[mavitext]Kördüğüm 118. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 120. bölüm özeti kördüğüm 4 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL