Kördüğüm 4 Mart Pazar 210. Bölüm Özeti? Yujrav’ı Kurtaramazlar!

Kördüğüm 4 Mart Pazar 210. Bölüm Özeti? Yujrav’ı Kurtaramazlar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 210. bölüm özetinde; Veer eve dönmüştür. Veer İcca’nın her şeyi gizlemesi dolayısıyla kendisine kızar. Ev halkı da olan bitenden haberdardır. İcca Yujrav’ı korumak için yaptığını söyler. Avi karşılığında ne istedi diye sorarlar. İcca ise Kahna’yı deyince vermesi gerektiğini düşünürler. Bu arada Avi arar. Telefonu Veer alır ve ne istediğini sorar. Avi ise Kahna’yı der. İcca ise Avi’nin Kahna’yı aldığında öldüreceğini ve böylelikle mirasa konacağını söyler.

Kördüğüm 4 Mart Pazar 210. Bölüm Özeti? Yujrav’ı Kurtaramazlar!

Mai Kahna’yı verme taraftarıdır. Zira o kendi kanlarından değildir. Veer ise böyle birşeyin olmayacağını ve adama parasını verirsek bu sorunun hal olacağını söyler. Bu arada Rathot’da gelir ve bahçede telefonla konuşan Puşkar’a bir güzel tokat aşk eder. Sonra bana yalan söylemeyecektin der. Bunun üzerine arabanın kapısında bir güzel sıkıştırarak dövmeye başlar. Nani gelir engellemeye çalışır. Jogi Nani’yi tutarak kenara çeker. Jogi kavgayı zorda olsa ayırır ve olanları anlatır.

Nani tüm olanları inkar eder. Rathot ona da gerekli cevabı verir. Divya ise bunları kimin söylediğini sorar. Rathot ise Kahna karşılığında çocuğunu alacaktır. İcca kamera kayıtlarından bahseder. Ortam iyice gerilmiştir. Bu sırada Dadaji tüm olanların İcca’nın suçu olduğu bu yüzden Kahna’yı vermeleri gerektiğini söyler. İcca şok olur. Kahna olan biteni duyar ve ağlamaya başlar. Bu arada Damini Veer ile konuşacağını söyler. Kahna ise bavulunu hazırlayarak gitmeye hazır olduğunu söyleyince İcca kendisini hiçbir yere bırakmayacağını söyler. Ağlarlar.

Bu arada Avi Yujrav’ı susturamaz. Bebek sesi duyan bir kadın bu durumda polise haber verir. Avi ise İcca’yı arar ve süresinin dolduğunu söyler. İcca bu durumu Veer’den gizler. Veer ise bir şeyler olup olmadığını sorar. İcca Veer’den gizlediği için pişmandır. Ancak Yujrav için susmalıdır. Bu arada İcca Damini’ye gidiyorum diyerek evden çıkar ve Rathot’un evine gider. Veer ise İcca’yı sorar. Annesine gitti derler. Veer Damini’ye gider ancak yoktur. Damini nereye gittiği hakkında bilgim yok der. Veer ise Rathot’a gittiğini tahmin eder.

İcca Rathot’a her şeyi anlatır ve Yujrav’ın kendi çocuğu olduğunu hastane kayıtlarını söyler. Rathot ise başka kimseye söyleyip söylemediğini sorar. İcca söylemedim der. Rathot geçmişte Puşkar’dan bebeği aldığı zamanı hatırlar ve her şeyi anlar. Bu arada Veer gelir ve İcca ile Rathot’u birlikte görür. İcca olan biteni anlatırken Veer İcca’ya kızar ve çocuğuna bir şey olursa sorumlusunun İcca olacağını söyler. Veer ve Rathot polisle birlikte Avi’nin oraya gider. Sonrasında Avi polisi fark eder. Rathot ile Veer bebek sesi duyar ve oraya yönelir. Avi bir sis bombası atar ve bebeği alarak kaçar. Yujrav ise sağlık yönünden iyi değildir.

[mavitext]Kördüğüm 211. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 4 mart pazar kördüğüm özeti kördüğüm 210. bölüm özeti kördüğüm 4 mart pazar özeti


Yorumlar

  • Kordugum

    Kordugum harika bir dizi

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL