Kördüğüm 6 Şubat Salı 184. Bölüm Özeti Fragmanı? Tapasya Kötüdür!

Kördüğüm 6 Şubat Salı 184. Bölüm Özeti Fragmanı? Tapasya Kötüdür!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 184. bölüm özetinde; Rathot Veer’in yanına gelir ve bebek ile İcca’nın durumunu sorar. Veer ise bebeğinin öldüğü bilgisini verir. Rathot ise bir evlat edindiklerini ve bebeklerine isim için tören yapmayı düşündüklerini bunun için konağa geldiklerini söyler. Rathot ve Tapasya konaktan ayrıldıktan sonra Tapasya’ya Veer ile İcca’nın bebeklerinin neden öldüğünü söylemediğini sorar. Kördüğüm 6 şubat salı özetinin devamını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 6 Şubat Salı 184. Bölüm Özeti Fragmanı?

Mai Tapasya’nın bebeğini kaybetmişken neden bu kadar mutlu olduğunu anlayamaz. Divya ise Rohini ile isim törenine katılır. Puşkar ise kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek törene gelmeyeceğini söyler. Tapasya Veer’i arar ve yanlış zamanda geldikleri için özür diler. Veer ise bebeğinin öldüğünü bildiğini ancak sırf eğlence olsun diye isim törenine çağırdığını söyleyerek Tapasya’ya kızar. Tapasya ısrarla isim törenine gelip gelmeyeceğini Veer’e sorar. Veer ise gelmeyeceğini ve bunu Rathot’a söylemesi gerektiğini söyler. Veer İcca’ya törene gitmeyeceklerini söylerken İcca ise törene gitmeleri gerektiğini söyler.

İcca’nın sözüne harfiyen uyan Veer törene katılır. Jogi ise baş sağlığı diler. Bebeği Veer’in kucağına verirler. Veer bebeği kucağına aldığında kan çeker ve bebeğe karşı bir yakınlık hisseder. Nani ise bu bebek senin olabilirdi der ve herkes şok olur. Nani dışarı çıkar ve Jogi için törene gelmesi gerektiğini İcca’ya söyler. İcca ise kabul eder ve törene katılır. Veer ve Rathot ise bebeğin bilekliğini beraber takarlar. Kahna ise evde televizyonu kırar ve pahalı olan televizyon için herkes şok olur. Mai ise Kahna’ya kızar. Bebeğin ismi Yuvraj olur. İcca ne zaman bebeği eline almak istese buna Tapasya engel olur. Tapasya adeta İcca ile dalga geçer. Veer bu durumu fark eder ve çok üzülür.

Bu arada Damini konağa gelir ve her yerde Kahna’yı arar ancak bulamaz. Kahna saklanmıştır. Divya Kahna’ya tokat atmıştır. Damini ise duydukları karşısında şoka uğrar. İcca tören evinde bebeğin ağlamasını duyar ve bebek odasına girer. Babaannesi bebeğe mama yapmaya gitmiştir. İcca kimse yokken bebeği alır ve emzirir. Bebek karnı doyduğu için mutlu olur. Ancak Tapasya olanı biteni görür ve İcca’yı azarlar. Nani ise yine kötülük peşindedir ve İcca’nın yaptıklarında art niyet arar ve İcca’nın bebeğe zarar vereceğini söyler. Nani daha da ileri giderek İcca’nın üzerini arar. İcca ise ağlar. Damini ise İcca’yı arar ve evdekilerin çocuklara nasıl davrandığını sorar. İcca ise herhangi bir sorun olmadığını söyler ancak içi rahat değildir.

[mavitext]Kördüğüm 185. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 184. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 6 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 184. bölüm özeti kördüğüm 6 şubat fragmanı kördüğüm 6 şubat salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL