Kördüğüm 9 Aralık Cumartesi 125. Bölüm Özeti? Tapasya Hamile mi?

Kördüğüm 9 Aralık Cumartesi 125. Bölüm Özeti? Tapasya Hamile mi?

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer ve İçça odasında açlık konusunda konuşurlar. İçça Veer yemek k-yemediği için ona küsmüştür. Veer kalkar ve çikolata getirir. Çikolata yerken İçça’ya da verir. İçça ise hala küstüğünü söylüyor ve çikolatayı reddediyor. Sonrasında birbirlerine çikolata yedirmeye başlıyorlar ve romantik anlar başlar. Veer İçça’yı göndermez ve şarkı eşliğinde bir birlerine sarılırlar. Kördüğüm 9 Aralık 125. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 9 Aralık Cumartesi 125. Bölüm Özeti? Tapasya Hamile mi?

Çanda Veer ve İçça’nın odasının önünden geçiyor. Odanın dağınık olduğunu görür ve içeri girer. Veer’in gömleğini eline alır. Üzerinde bir leke görür ve İçça ile Veer’in birlikte olduğunu düşünür. Nani kendi planında bir eksik var mı diye kontrol eder. Tapasya oraya gelir ve Nani’ye benim elbisemle ne yapıyorsun diye sorar. Nani ona İçça ve Veer’in törenine katılmasını söyler. Tapasya onları görmek istemiyorum der. Nani ise ısrar eder. Moosom ise onların konuşmalarını duymuş ve kahvaltı isteyip istemediğini soruyor. Nani ve Tapasya Maosom’un her şeyi duymuş olabileceğinden endişe ederler ve kahvaltı istemez deyip kapıyı kapatırlar.

Mai ise mutfağı bölmekle meşguldür. Çanda br mazeretle oraya gelir ve elbiselerin tümünü yıkadım der. Ve onu Mai’ye gösterir. Mai şaşırır. O bana hayır dua alana kadar evliliğini tamamlamayacağını söylemişti ama sözünde durmadı. Çanda bu lekeyi temizlemeye çalışacağım ama bu biraz zor der. İçça ve Veer ise odasındadırlar. İçça Veer’e dün gece yaptığımız yanlıştı der. Veer ise biz karı kocayız yanlış bir şey yapmadık der. İçça Veer’den odasına gitmesini ister fakat Veer gitmez. Mai Takur evinde törene gitmek istemiyor. Umed ısrar etsede dinlemez.

Takur evinde herkes hazırlanmaktadır. Nani kendini iyi hissetmediğini söyler ve gitmek istemez. Divya ona nedenini sorar ve Nani son zamanlarda olan olayları kaldıramadığını söyler. Tapasya’da hazırlanmış ve törene gitmek ister. Nani ise şimdi törene katılamayız der. Gidecek yerlerimiz var der. İçça ise olan bitenden haberi olmaz. Moosom ise bu ikiliyi gözetler. Takur evinde tören başlamıştır. Divya Nani ve Tapasya nerede kaldı diye merak eder. Tapasya ve Nani hastaneye gelmişler ve Tapasya buraya neden geldiklerini sorar. Nani Tapasya’yı doktora muayene ettirdikten sonra bir takım belgeler alır sonra odadan çıkar ve bir hemşireden de belge alıp ona para verir. Nani ve Tapasya Takur evinin merdivenlerine gelir ve Tapasya burada bayılma numarası yapar. Divya va Mai de oradadır ve hemen bir doktora gidelim der. Nani doktordan geldiklerini ve Tapasya’nın hamile olduğunu söyler. Mai ve Divya bu söz karşısında şok olurlar.

[pembetext]Kördüğüm 124. Bölüm Özeti Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 125. bölüm özeti kördüğüm 9 aralık özeti


Yorum yaz