Kördüğüm (Uttaran) 236. Bölüm Özeti? 30 Mart Cuma- Damini Evini Satar!

Kördüğüm (Uttaran) 236. Bölüm Özeti? 30 Mart Cuma- Damini Evini Satar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm son bölümde Damini Jogi’nin evini açık artırma ile satın almıştı. Jogi ailesi bunu neden yaptığını sorarken Damini faklı nedenler ileri sürmüş ve evi satın almasının nedenini saptırmıştı. Bunun üzerine evi Damini satın aldıktan sonra eve gitmiş ve Jogi ile ailesi toparlanırken Damini nereye gittiklerini ve evin kendilerine ait olduğunu söyler. Jogi ve ailesi ise şok olur. Kördüğüm 236. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 236. Bölüm Özeti? 30 Mart Cuma- Damini Evini Satar!

Damini evin anahtarını verdikten sonra evine gider ve ev ahalisine durumu anlatır. Bunun üzerine İcca nereden buldunuz o kadar parayı deyince Damini kendi evlerini sattıklarını söyledi. İcca bu durumda göz yaşlarına hakim olamadı. Bu duruma Surabbi ise kırılır ve Kahna’ya neden kendisinin fikrini sormadığını sorar. En azından fikrini alabilirdin der. Kahna ise kendince bir açıklama yapmak istese de Surabbi anlamaz ve Damini Kahna’nın doğru bir iş yaptığını söyler. Damini ve ailesinin ise şimdi daha büyük bir sorunu vardır ve evleri ellerinde yoktur.

Kahna arkadaşının evini ayarladığını söyler. Arkadaşı ise arayarak evin müsait olmadığını söyler. Bunun üzerine Damini sakin olmaları gerektiğini önceden nerede kalıyorlarsa şimdide orada kalacaklarını söyler. İcca nerede diye sorunca Basti’de cevabını alır. Bu duruma Surabbi kızar ve gitmek istemez. Kahna ise eninde sonunda evlerini alacaklarını söyler. Basti’ye yerleşen Damini ve ailesini oradakiler sevgi ile karşılar. Jogi ise düşüncelidir ve Divya bunun nedenini sorar. Jogi Damini ile ilgili gerçeği Divya’ya söyler ve Damini’nin bizim evimizi almak için kendi evini sattığını söyler.

Mukta ise ihaleyi düşünmekte ve Aman’ın bir kez olsun aramamasını anlayamaz. Yujrav ise her saatte bir aramış ancak Mukta cevap vermemiştir. Yujrav ise olup biteni anlayamaz ve Mukta’yı alır ve yolda Mukta hiç konuşmaz. Yujrav ise kendisine güvenmediği için kızgındır. Mukta olanları anlatır. Yujrav ise bunu bana söyleseydin sana yardım edebilirdim der. Bunun üzerine Yujrav ne yapacağını göstermek için arabayı hızlıca sürer. Yuvraj evden para ister ve ona bütün paranın emrinde olduğunu söylerler. Mukta ise neden böyle bir şey yaptın ne kadar zengin olduğunu göstermek için mi der. Yujrav ise hayır iyi ve kötü zamanda yanında olabileceğimiz göstermek istedim der.

Kahna ise Methi için çay getirir ve Methi ise çayı kimin yaptığı ile ilgili çayı içip içmediğini söyler. Damini ise annesinin çay yaptığını söyler. İcca ise 18 yıldır yanımda olmayan birisi nasıl çay sevdiğimi nereden bilecek der ve Kahna ise bu zamanlarda birbirimize yardım etmemiz gerekli der. Methi ise burada sizler için yaşamaya geldim İcca için değil der. İcca ile ilgili daha önceki düşünceleri ne ise şimdi de aynı der.

Etiketler: 30 mart kördüğüm neler olacak kördüğüm 236. bölüm özeti kördüğüm 30 mart neler olacak kördüğüm özetleri uttaran


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL