Kördüğüm (Uttaran) 238. Bölüm Özeti? 1 Nisan Pazar- Tapasya Bulundu mu?

Kördüğüm (Uttaran) 238. Bölüm Özeti? 1 Nisan Pazar- Tapasya Bulundu mu?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Mukta, Nani, Divya ve Jogi kahvaltı masasında otururken Jogi diğerlerinin neden çağrılmadığı sorar. Divya ve Nani birbirine şaşkın bir şekilde bakarken, Damini, Kahna ve Surabbi aşağıya iner. Mukta ise artık sinir olmuştur. Zira Methi’de gelmiştir. Damini dışındakiler sofraya yerleşirken Damini oturmaz ve sonra yiyeceğiniz söyler. Jogi ise bundan böyle birlikte yiyeceğiz der. Kördüğüm 238. bölüm özeti yazımızın devamındadır.

Kördüğüm (Uttaran) 238. Bölüm Özeti? 1 Nisan Pazar

Jogi Damini’ye oturması için ısrar ederken Damini ise geçmiş yılları hatırlar. Bu arada Jogi İcca’yı sorar. Damini ise oruç tuttuğunu bu yüzden gelmediğini söyler. Bu arada sofradan Mukta kalkar ve Damini onu engellemek ister ancak Mukta gitmekte kararlıdır. Jogi ise Mukta’yı durdurur. Jogi bu hareketin kendisine bir hakaret olduğunu söyler. Mukta ise biraz yalnız kalmak istediğini söyler. Mukta gider. Mukta odasında Methi’nin kıyafetlerinden birini yakmaya çalışır. Nani onu durdurur. Neden bir bez parçasından hıncını çıkartıyorsun der. Mukta ise ne yapayım der.

Nani Mukta’ya Tapasya’nın düştüğü hatalara düşmemesi acele etmemesi ve bir kaç gün dayanmasını ister. Mukta ise o kıza tahammül edemiyorum der. Nani ise öfkesini kontrol etmesi halinde karlı çıkacağını ve annesinin bu yüzden Jogi’nin sevgisinde mahrum kaldığını söyler. Nani Mukta’ya iyi insan rolü yapmasını ve onların dostluklarını kazanmasını sonrada arkadan bıçaklamasını söylüyor. Mukta ise Methi’nin yüzünü dahi görmek istemiyorum. Sadece intikam almak istiyorum diyor.

Mukta okula gider ve Aman hemen yanına gelir ve evlerinin satılığa çıkarıldığını duyduğunu söyler. Mukta ise Aman’a yanından gitmesini ve ayrıldıklarını söyler. Aman Mukta’nın peşinden gider ve eskiden kendisini sevdiğini söylediğini anlatır. Mukta ise o eskidendi der. Aman Mukta’nın elini tutar ve gözlerine bakıp kendisini sevmediğini söylemesini ister. Mukta ise gözlerine bakar ve sevmediğini söyler. Bunun üzerine Aman şok olur. Aman Yujrav’ın servetinin gözlerini kör ettiğini söyler. Mukta ise ne düşünürsen düşün der ve ayrılır.

Veer ise gazete okurken İcca’nın okulunu görür ve onu satın alır. Satan adam neden bu okulu aldın der. O da bu okulda bir çok hatıram var der. Jogi evinde ise Damini ve Kahna iş için çıkarken Jogi bu azimleri dolayısıyla ikisini birden övüyor. İcca’da Jogi’ye hayatta pes etmemeyi kendisinin öğrettiğini ve bunun için Jogi’nin pes etmemesi gerektiğini söyler. Jogi dışarı çıkarken polis kapıyı çalar ve kızınız Tapasya hakkında gelişmelerin olduğunu söyler. Jogi onu buldunuz mu der?

[mavitext]Kördüğüm 239. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 1 nisan neler olacak kördüğüm 238. bölüm özeti kördüğüm tapasya bulundu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL