Kördüğüm (Uttaran) 239. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi- Ceset Tapasya’nın Değil!

Kördüğüm (Uttaran) 239. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi- Ceset Tapasya’nın Değil!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Takur ailesinin evine gelen polisler kimliği belirsiz bir ceset bulunduğunu bu cesedin Tapasya’ya ait olmasa bile olmadığına dair tespit yapılması gerektiğini söylediler. Evdekiler ise bu durum karşısında endişeye kapılmışlardı. Nani ağlarken Jogi ise hazırlığa başlamıştı. Kördüğüm 239. bölüm özetinin devamı yazımızdadır.

Kördüğüm (Uttaran) 239. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi

Mukta ve Divya’da annesi ile ilgili gelişmeler için morga gitmek istemiş Jogi ilk başta istemese de sonrasında kabul etmişti. Bu arada Methi ise Aman’ı teselli ederken Aman Mukta’nın zenginliği seçtiğini söyledi. Methi Aman’a Mukta’yı mert bir şekilde sevdiğini söyledi. Aman ise Methi’nin aşk acısı çektiğini düşündü. Methi ise Aman’ı nasıl sevdiğini söyleyeceğini düşündü. Damini ile Kahna ise iş için büyük bir mal siparişi vermek istedi. Bunun için bankadan kredi çekmek isteyen Kahna’ya Damini izin vermedi ve ona altınlarını çıkarıp verdi. Bu arada İcca arayarak polisler ve sonrasında gelişen olaylar ile ilgili bilgi verdi.

Jogi, Divya ve Mukta morg kapısına geldi ve Jogi tek girmek istedi. Diğerleri de girmek isteyince hep beraber içeri girdi. Heyecan ve korku üst düzeydeydi. Jogi cesetin yüzündeki örtüyü kaldırdı ve ağlamaya başladı. Ceset Tapasya’ya ait değildi. Jogi gerilime daha fazla dayanamayıp gözyaşlarına hakim olamadı. Mukta ise sinirlenir ve dışarı çıktı. Mukta neden annemi bulamadım dedi. 18 yıldır neden haber yok dedi.  Bu arada Nani evde ağlamaktadır. İcca ve Damini onu teselli etmek için geldi. Ancak şok oldular. Nani elindeki su bardağını fırlattı.

Nani timsah gözyaşı döktüklerini söyledi. Bu arada Damini araya girdi ve Nani’ye sert çıktı. Kızı İcca’nın suçu olmadığını söyledi. Nani bu duruma şaşırdı. Böyle bir tepki beklemiyordu. Eve gelen Jogi’den cesetin Tapasya’ya ait olmadığı sözü çıktı ve İcca odasına ağlayarak çıktı. Mukta İcca’nın peşinden giden Jogi’ye sinir oldu. Mukta durumu Nani’ye anlattı. Mukta Nani’ye ne derse yapacağını söyledi. Nani bu duruma sevindi.  Mukta Jogi’ye neden İcca’nın peşinden gittiğini sordu ve Tapasya’dan çok İcca’yı düşünüyorsun dedi. Jogi ise iyice sinirlendi ve Tapasya diye Mukta’ya seslendi. Mukta dahil herkes bu duruma şaşırdı ve Mukta intikam yemini etti.

Veer hafızasının yavaş yavaş netleştiğini söyledi. Evdekile şok oldu ve daha ne kadar gerçekleri saklayacaklarını söylediler. Jogi ise Mukta ile iletişim kurmanın zor olduğunu düşündü. Mukta ise planını devreye soktu ve Methi’ye hediye verdi. Birlikte okula gitti ve Methi birisi ile çarpıştı defteri yere düştü. Defter için Aman’a ait yazılar ve kalpler gördü. Mukta Nani’ye söz verdiği gibi sinirlenmedi ve Methi’yi kenara çekerek ağzından laf almaya çalıştı. Methi ise Aman’ı arkadaş gibi sevdiğini ve onun bir başkasını sevdiğini bildiğini söyledi.

[mavitext]Kördüğüm 240. Bölüm Özeti? Yujrav Tuzak Kurar! Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 2 nisan pazartesi neler olacak kördüğüm 239. bölüm özeti kördüğüm tapasya cesedi değil


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL