Kördüğüm (Uttaran) Finali Nasıl Olacak? İşte Finalde Bölümünde Yaşanacaklar?

Kördüğüm (Uttaran) Finali Nasıl Olacak? İşte Finalde Bölümünde Yaşanacaklar?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm herkes tarafından ilgiyle izlenen ve finalinde yaşanacaklarında en çok merak edildiği dizi oldu. Bizlerde bu ihtiyaca binaen dizinin finalinde yaşanacakları sizlerle paylaşacağız. Dizinin final bölümünde bazı karakterlerden bahsettikten sonra finalinde yaşanacakları sizlere aktaracağız. Final bölümünde Methi (İcca’nın kızı), Rani (Methi’nin kızı), Akash (Methi’nin kocası, 8 mayıs 275. bölüm Akash- Methi evleniyorlar.), Tamanna (Methi’nin evine getirdiği yetim bir kız), Maiyya (Akash’ın annesi). Şimdi final bölümü yaşananlar.

Kördüğüm Finali Nasıl Olacak? Finalde Bölümünde Yaşanacaklar?

Kördüğüm final bölümünde Rani Tamanna’yı evde istemiyor. Tamanna Methi’ye üzülmemesini buradan ayrıldığında Rani ablanın üzülmeyeceğini ve annesinin ağlamayacağını söyler. Akash ise sen gidersen annen Methi çok üzülecek der. Onun seni gördüğünde nasıl sevindiğini görmüyor musun der. Maiyya ise Methi ve Akash’a yardımseverliğiniz için size minnettarız. Ancak bir karar vermek zorundasınız bu evde kim kalacak, Rani mi Tamanna mı? Her ikisi bu evde kalırsa ikisinin düşmanlığı artacaktır.

Bu arada Nani söze girer ve geçmişte yapmış olduklarını hatırlatır. Maiyya ise o zaman farklıydı şimdi farklı der. Nani ise hiçbir fark olmadığını sadece kişilerin değiştiğini söyler. İçimizdeki farklılıkları yok edersek her şey daha güzel olacaktır. Nani Uttaran’da yeni nesil ile birlikte bu şekilde olaylar tekrar edilmeyecek diyor. Maiyya çocukların anlamaları için elleri ile hareket yaparken, Damini ise Maiyya’ya bu şekilde ailesini kırmaması gerektiğini söyler. Maiyya ise Tamanna’yı yanına çağırır ve doğum gününü kutlayarak artık sen de benim torunumsun der. Herkes derin bir nefes alır. Şimdi Rani’ye durumu anlatmak gerekiyor.

Akash’ın aklına bir fikir gelir ve Rani’nin odasına gider. Elindeki telefonu göstererek sana bir çağrı var der. Rani konuşmak istemez. Akash ile eline al belki konuşmak istersin der. Nandini (Akash’ın eski kız arkadaşı) Rani’ye mutlu doğum günleri diler. Rani ise onun sesini duymaktan hoşlanır. Nandini Rani’ye neden ağlıyorsun der. Rani ise bu insanlar hiç iyi değil der. Methi anne tamamen değişti. Tamanna isimli bir kız getirdi. Sadece onu seviyor. Nandi’ni ise Tamanna’nın anne ve babasının öldüğünü ve Methi’nin ona bakması gerektiğini söyler. Nandini benim gibi olursan asla iyi biri olamazsın Methi gibi olmalısın der.

Rani hatasını fark eder ve Methi’nin ayaklarına kapanarak özür diler. Rani Tamanna’nın yanına gider ve Tamanna ağlamaktadır. Rani Tamanna’dan özür dilediği kartını çıkartır ve ona verir. Tamanna’nın yüzü güler. Rani ve Tamanna birbirine sarılırlar. Bu arada Nani ile Damini’de birbirine sarıldı. Kızlar birlikte ağlayan annelerinin yanına gider ve ona sarılırlar. Methi de onlara her zaman birlikte olmalarını söyler. Kördüğüm dizisinin şu an yarısına gelmiş durumdayız. Kördüğüm final bölümünü beğendiniz mi? Sizce final nasıl bitebilirdi? 

Etiketler: kördüğüm final ne zaman kördüğüm finalde ne olacak kördüğüm finalde neler oluyor kördüğüm finalinde olacak olaylar


Yorumlar

 • asena

  beyendim çççookk iyyi

 • medine ertaş

  beyendim çççookk iyyi

 • Bayram

  niye her kez bir birine sariliyor ben anlamadim. en bashdan ozur dilemelidi. ama dizi gercekden iyi final olmuyo bance.

 • Anonymous

  Kordugum miti Akash birlikte olsunlar sonsuzadek

 • Anonymous

  Güzel dizi çok beğendim

 • Nuran

  Su dizı hiç ilgimi cekmiyor hiçte güzelde değil lutfen ama lutfen final olsun yerine kore dizilerı gelsin

 • Anonymous

  Mitinin cocugu olujakmi

 • Anonymous

  Bitsinde nasıl olursa olsun yeter be izlemekden bıktım aynı şey tekrarlayıp durdula????????????

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL