Kore Dizi Önerileri – En Çok İzlenen Kore Dizileri

Kore Dizi Önerileri – En Çok İzlenen Kore Dizileri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kore ülkesi bilindiği üzere dünya üzerinde film ve dizi sektöründe önde gelen ülkelerdin biri. Her yıl Kore’de yüzlerce dizi çekiliyor ve bu dizilerin dünyada birçok hayranı bulunuyor. Üstelik bu hayran kitlesinin sayısı da oldukça fazla. Ülkemizde de birçok Kore dizisi hayranı bulunuyor. Peki siz de Kore dizilerini izlemek istiyorsanız a da hali hazırda izlediğiniz Kore dizileri bittiyse ve yeni izleyecek Kore dizileri arıyorsanız sizler için Kore dizi önerileri konusunu işleyen bir liste hazırladık. İşte karşınızda Kore dizi önerileri:

The K2

Netflix platformu üzerinde yayınlanan The K2 dizisi, dünya üzerinde en çok izlenen Kore dizileri arasında yer alıyor. Dizi konusu ülkenin devlet başkanlığı seçimlerinde yeni başkan olmak için aday olan birinin ailesini koruması için birini tutar. Ancak bu kişi kaçak bir askerdir. Dizinin hikayesi bu yöndedir.

Stranger

IMDB puanı yaklaşık 9 olan Stranger dizisi, dünyaca çok sevilen dizilerden bir tanesi. Stranger dizisinin konusu ise şu şekilde: bir dedektif ve bir avukat, bir cinayeti çözmek için iş birliği yapmaktadırlar. Ancak dedektif empati duyma yeteneğini kaybetmiştir ve bu olaylar olurken herkesi çok zorlayacaktır.

Cheese İn The Crap

Cheese İn The Crap dizisinin IMDB üzerinde ki puanı yaklaşık 7.5 puandır. Cheese İn The Trap dizisinin konusu ise şu şekildedir: dizinin ana karakterleri arasında geçen aşk dizide izleyiciye komik ve romantik olarak aktarılmıştır. Dizide ana karakter olan kız, okulun en popüler öğrencisine aşıktır. Ancak bu aşk herkes için çok imkansız olarak görülmektedir…

Great Seducer

Great Seducer dizisinin IMDB puanı da yaklaşık 7,5 olarak belirlenmiştir. Dünyanın en çok izlenen Kore dizilerinden biri olan Great Seducer dizisi konusu ile de kendine bağlayan dizilerden biridir. Dizinin ilk bölümleri izleyiciler tarafından sıkıcı olarak adlandırılsa da ilerleyen bölümlerinde gizem ve drama had safhada yaşanacaktır. Great Seducer dizisinin konusu ise şu şekildedir: dizinin ana karakterleri olan bir kız ve erkek, henüz 20’li yaşlardadır ve oldukça sıradan hayatlar yaşamaktadır. Ancak bir gün tesadüfi olarak tanıştıklarına hayatlarının tamamen değişeceğinden habersizlerdir.

 

 

Etiketler: en çok izlenen kore dizileri kore dizi önerileri kore dizileri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL