Körüğüm 217. Bölüm Özeti? 11 Mart Pazar- Veer Evlenmiştir! Tapasya Hala Yok!

Körüğüm 217. Bölüm Özeti? 11 Mart Pazar- Veer Evlenmiştir! Tapasya Hala Yok!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 217. bölümünde 18 yıl sonra Puşkar maddi açıdan iyice zenginleşmiş, hatta Jogi’nin işinin yönetimini ele geçirmiştir. Puşkar geçmişten beri hayal ettiği günlere kavuşmuş ve Jogi’nin bütün maddi varlığının üzerine konmuştur. Nani ise iyice yaşlanmış, ancak tavır ve davranışları hiç bir zaman değişmemiştir. Nani gelerek Puşkar’dan bir miktar para ister. Puşkar kendisinde para olmadığını söyler. Kördüğüm 217. bölüm özetinin devamı yazımızda sizlerle.

Körüğüm 217. Bölüm Özeti? 11 Mart Pazar

Nani Puşkar’dan sonra Divya’nın yanına giderek ondan para ister. Divya ise Jogi’ye yönlendirir. Nani Jogi’de para olmadığını söyler. Kahna eşi ile konuşurken, İcca ve Veer’in ayrılmasının ardından sıkıntılı günler yaşadıkları ancak İcca ile Veer’i hala çok sevdiklerini söyler. Özellikle İcca’nın kızı Methi’yi çok sevdiğini ona zarar gelmemesi için uğraştığını anlatır. Bu sırada Mukta pasta almak için pastaneye gider. Mukta pastasının alıp dışarı çıkarken İcca ile çarpışır. Pasta yere düşerek dağılır. Birbirini tanımayan İcca ile Mukta arasında bir his olurken İcca özür diler. Mukta ise parasının boşa gittiğini düşünür. Bu sırada Damini gelir ve ona da olayı anlatırlar. Damini hemen bir pasta daha alır ve Mukta’ya verir. Mukta kabul etmek istemeyince İcca rica eder ve Mukta kabul eder ve ayrılır. Mukta eve gelir ancak Divya sinirlenmiştir. Bu zamana kadar nerede kaldığını sorar. Mukta otobüs ile gittiğini söyler ve bu yüzden geç kaldığını iletir.

Bundela evinde Mai ve Umed çok yaşlanmıştır. Kendi aralarında konuşurken, Umed İcca’nın bugün doğum günü der. Mai ise İcca lafını duyunca sinirlenir. Dadaji ise İcca olsaydı şimdi her şey daha iyi olurdu der. Damini evinde ise Methi annesinin doğum gününü kutlar ve İcca ise geriden seyretmektedir. Methi herkese hediyelerini verirken bir hediye artar ve Methi onu da evin hizmetlisine verelim der. Methi İcca’ya seslenerek onu çağırır. İcca gelmeyince kendi gider ve İcca ne yapacağını bilemez. İcca’ya bir elbise almıştır ve İcca bunu giyerse her şey ortaya çıkabilir. İcca mecbur elbiseyi giyecektir. Bu arada Damini parmağını keser ve İcca’nın elbise işi rafa kalkar. Damini hemen İcca’yı çağırır ve İcca kendi pastasının mumlarını üfler. Bu arada Mukta’nın da doğum günü kutlanmaktadır.

Tapasya geçen 18 yılda ortaya çıkmamış ve Jogi ve Divya’yı yalnız bırakmıştır. Damini ve Methi konuşur. Methi Damini’ye annemi seviyor muydun diye sorar. Damini çok seviyordum der ve geçmiş günleri hatırlar. Methi’de annesini çok sevmektedir. İcca olan biteni izlerken hayal görür ve Methi’ye annesi olduğunu söylemiş, Methi önce sevinse de sonra hapisten çıktığını söyleyince onu istememiştir. İcca hayalinden gerçek dünyaya geri döner ve rahatlar. Mukta İcca ve Tapasya ile ilgili sorular sorarken Jogi onların iyi arkadaş olduğunu söyler. Bu arada İcca ile Kahna tapınağa gider. Kahna bir şeyler almaya giderken, İcca yolda gelen motosikletlileri görür ve yolun ortasında bulunan ve kazaya neden olabilecek cismi almaya çalışır ancak başaramaz ve motosikletli geçler zor durur. Biri kaskını çıkarır ve canına mı susadın sen ne yapıyorsun diye İcca’ya kızar ve bu kişi Yujrav’dır.

İcca üzgün bir şekilde oradan ayrılırken Yujrav’ın arkadaşı yoldaki cismi gösterir. Yujrav İcca’dan özür dileyecektir ancak İcca gitmiştir. Yujrav eve gider ve Umed ve Mai’nin İcca yüzünden tartıştıklarını görür. Yujrav annesi İcca’dan nefret ettiğini annesinin babasını terk ettiğini söyler. Umed ise Mai’ye Yujrav’a bir çok yalan söyledin şimdi memnun musun der. Yujrav’ın gerçekleri öğrendiğinde ne yapacağını söyler. Yujrav ise odasında annesi ve Veer’in olduğu fotoğrafa bakarak ondan nefret ettiğini anne sevgisi yaşatmadığı için İcca’yı sevmediğini söyler. Bu sırada Veer’in eşi de gelir ve o da aynı duygular içindedir. Zira Veer İcca yüzünden onu eşi olarak görmez.

Etiketler: 11 mart kördüğüm neler olacak kördüğüm 11 mart özeti kördüğüm 217. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL