Kötü Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Kötü Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019 yaz sezonu için hazırlanan Kötü Kız dizisi şimdiden merak uyandırmaya başladı. Kanal D için düşünülen Kötü Kız dizisi çalışmaları başladı. İşte Kötü Kız dizisi oyuncu kadrosu?

Bozkır dizisi ile Blutv’de dikkat çeken yapımcı Fatih Enes Ömeroğlu yeni bir dizi projesi ile gündem geldi. Kanal D için Kötü Kız dizisini hazırlayacak olan Ömeroğlu, dizinin çalışmalarına başladı.

Gerçek hayatta Zeynep Yılmaz adlı genç bir kızın hayatı senaryolaştırılacak. Senaryo ekibinde ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan gibi Rüya İşçileri’nin önemli isimleri yer alıyor. Çekimleri nisan ayında başlayacak olan Kötü Kız dizisi için cast çalışmaları çok hızlı bir şekilde devam ediyor.

Haziran ayında başlayacak olan dizinin kadrosu şuan için sır gibi saklanırken oyuncu seçimi de özenle devam ediyor. Dizinin konusu kısaca şöyle; abilerinin baskısı nedeniyle bunalan ve evlilik hayali kurduğu sevgilisi ile en yakın kız arkadaşının ihanetinin ardından da büyük bir şok yaşayan Zeynep Yılmaz’ın (Burcu Özberk) renkli hikâyesi ekrana taşınacak. Hep iyi bir insan olmak için çabalayan Zeynep, çaresiz kalınca hayatında ilk kez kötülük yaparak patronunun oğlu Kerem’e (Çağlar Ertuğrul) iftira atacak. İşte Kötü Kız dizisi oyuncu kadrosu…

Kötü Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burcu Özberk (Zeynep Yılmaz)

Çağlar Ertuğrul (Kerem)

Taner Rumeli (Rıza)

Zeynep’in büyük ağabeyidir.

Uğur Uzunel (Erkut)

Zeynep’in küçük ağabeyidir.

Etiketler: kötü kız dizisi oyuncu kadrosu kötü kız dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL