Kötü Kız Dizisi Zeynep Kim? Gerçek Adı? Kaç Yaşında, Sevgilisi Var mı?

Kötü Kız Dizisi Zeynep Kim? Gerçek Adı? Kaç Yaşında, Sevgilisi Var mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının yaz sezonu için hazırladığı Kötü Kız dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Kötü Kız dizisi kadın başrol oyuncusu Burcu Özberk ile anlaşma sağlandı ve Burcu Özberk Kötü Kız dizisinde Zeynep Yılmaz karakterine hayat vermektedir.

Zeynep Yılmaz oturmasını kalkmasını bilen güzel ve çekici bir kızdır. Bütün zorluklara karşı tek başına mücadele eden Zeynep farkına varmadan birine körkütük aşık olmustur. Bu aşk ona çok zor günler yaşatacak fakat kalbine söz geçiremeyen Zeynep bir türlü ondan vazgeçemeyecektir.

Kötü Kız dizisi Zeynep karakterinin gerçek adı ise Burcu Özberk’tir. Burcu Özberk 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarı da eğitimini tamamlamıştır. Aslında kısa boylu sayılabilecek Yani bir 62 boyunda olsa da güzelliği ve oyunculuğuyla adından söz ettiren oyuncular arasına girmiştir.

Kötü Kız dizisi Zeynep Yılmaz’ın oynadığı diziler

Zeynep Yılmaz yani Burcu özberk muhteşem yüzyıl dizisinde küçük yaşlarda oyunculuğa başlamış ve senaristlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. muhteşem yüzyıl dizisinde büyük bir üne kavuşan Burcu özberk daha sonra güneşin kızları dizisinde Nazlı karakterine Hayat vermiştir. Burada da başarılı oyuncularla çalışan Burcu Özberk Aslan ailem dizisinde de sergilemiş olduğu oyunculukla ilgi odağı olmayı başarmıştır. Arkasından gelen şahane damat dizisinde de kendini göstermiştir.

Aslan ailem dizisinde Akın akınözü ile birlikte rol almış ve daha sonra yolları ayrılmıştır Akın akınözü ATV ekranlarının Gözde dizisi hercai dizisinde rol alırken Burcu özberk ise kötü kız dizisinde başrol oyuncusu olmak için kolları sıvamış tır.

Etiketler: kötü kız oyuncuları kötü kız zeynep kim kötü kız zeynep'in gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL