Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hangi Kanalda, Ne Zaman Başlayacak?

Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hangi Kanalda, Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu

En son İstanbullu Gelin dizisi ile ekranlarda olan Özcan Deniz’den yeni bir dizi geliyor. Özcan Deniz bu sefer yapımcı olarak karşımıza çıkıyor. Kral isimli dizi için Atv ile anlaştığı söylenen Özcan Deniz’in yeni dizisi Kral’ın oyuncu kadrosu, hikayesi ve diğer detayları sizler için yazımızda.

Kral dizisi konusu, hikayesi ne?

Özcan Deniz yapımcı ve yönetmen özelliğini yeni bir proje ile duyuruyor. Kral isimli dizide dayısının hikayesini ekranlara getiriyor. Bir kabadayının hikayesini anlatacak olan Kral dizisinin cast çalışmaları da devam ediyor.

Kral Dizisi oyuncu kadrosu?

Özcan Deniz yapımcı ve yönetmen olarak Kral dizisinde yer alacak. Atv ile anlaşan Özcan Deniz’in kanalın baskısı ile dizide rol alacağı söyleniyor. Ana karakter olarak karşımıza çıkacak başrol oyuncusu için ise en son Bizim Hikayesi dizisinde rol alan Burak Deniz ile anlaşılmış. Kadın başrol için ise hala arayış devam ediyor. Ancak son dakika gelen bilgilere göre Biran Damla Yılmaz’a teklif gittiği ve görüşmelerin devam ettiği söyleniyor.

Kral Dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Uzun süredir Kral dizisinin senaryosu için hazırlık yapan Özcan Deniz dizi için Atv ile anlaştı. Dizi Atv ekranlarında Şubat ayı içerisinde ekranlara gelecek. İlginç bir hikayeye sahip olan Kral dizisinde sona gelindi. Cast çalışmaları sonlandığında çekimler başlayacak. Kral dizisi oyuncu kadrosu netleştikçe yazımızın altında kadroyu takip edebilirsiniz.

Kral dizisi oyuncu kadrosu, kim kimdir?

Burak Deniz

Pınar Deniz

Neslihan Yeldan

Nilperi Şahinkaya

 

Etiketler: Kral dizisi Hangi Kanalda Kral dizisi Konusu Kral dizisi Ne Zaman Başlayacak? Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL