Kral Dizisi Zahide Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Özcan Deniz’in yeni dizisi Kral hazırlıkları devam ederken yeni karakterleri ve oyuncular da diziye dahil olmaya devam ediyor. Kral dizisinin baş karakteri Zahide kimdir, merak edenler bu yazımızın devamında ayrıntılarını bulabilirler.

Zahide karakteri kabadayı Kadir’in aşık olduğu güzeller güzeli sevdiğidir. Kadir ağrı’dan İstanbul’a göç etmiştir. İstanbul’a gelen Kadir çevresindekilerle yakın ilişkiler kurmuş adaletten geri durmamış ve bu anlamda adaletin ve umudun simgesi olan Kral lakabını almıştır. Kral dizisinde kadir’in ağrı’dan İstanbul’a gelip Kral lakaplı kabadayı ya dönüş macerasını konu almaktadır. Dizinin yönetmeni daha önce İstanbullu Gelin dizisinde yöneten Recai Karagöz’dür.

Kadir İstanbul’a gelmiştir gelmesine ama karşılaştığı Zahide onu kalbinin derinliklerinden vurmuştur. Kral bir yanda aşkı Zahide diğer yanda ise adalet ve umudun peşinden koşmaktır. Zahide karakterini canlandıran oyuncu Pınar Deniz’dir. Pınar Deniz 1993 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 168 santimetre boyunda olan Pınar Deniz İstanbul üniversitesi halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünden mezun olmuştur.

Otlar Deniz yaşamı boyunca hep oyunculuğa merak sarmıştır. üniversite yıllarında da oyunculuk eğitimi almış olan Pınar Deniz ilk deneyimini 2014 yılında ekranlara gelen sil baştan isimli dizi ile yapmıştır. bu dizide Evrim karakterini canlandıran Pınar Deniz sonrasında ise Murat dalkılıç’ın yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. Asıl çıkışını ise izlenme rekorları kıran vatanım sensin isimli diziyle yapmıştır.

Pınar Deniz’in oynadığı bazı diziler ve projeler şunlardır; Murat Dalkılıç Yani klibi, 2014 Sil Baştan, 2015 Beyaz Yalan, 2016 Vatanım Sensin gibi projelerdir. Güzel oyuncu Pınar Deniz’e yeni projesinde başarılar dileriz.

 

Etiketler: kral dizisi kim kimdir Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu Kral dizisi oyuncuları kral dizisi zahide kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL