Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Kimdir?

Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV’den yeni bir yarışma programı ekranlara geliyor. Ben doğru saçı ve en doğru makyajı ben yaparım diyen makyaj ve kuaförler kendilerini ekranlarda göstermeye çalışıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının sunuculuğunu ise oyuncu Özge Borak yapmaktadır. Özge Borak kimdir nereden tanıyoruz?

Kendine güvenen makyaj ve kuaförler harika saç modelleri ve efsane makyajlarla eğlenceli ve çekişmeli bir yarışmayı ekranları getirecek. Yarışma eğlenceli ve mücadeleyi aynı anda sizlere sunmaya çalışacak. Büyük ödülü almaya çalışan yarışmacılar en iyi saçı ve makyajı yapmaya çalışacaklar. Bu güzel yarışmanın sunuculuğunu ise Özge Borak yapacak.

Kuaförüm Sensin Özge Borak Kimdir?

Özge Borak 1982 İstanbul doğumludur. 172 santimetre boyunda olan Özge Borak 2012 yılında Ata Demirer ile evlenmiş 2014 yılında boşanmıştır. 2006 yılında Bülent şakrak ile evlenmiş ve 2010 yılında boşanmıştır. 8 yaşındayken şehir tiyatroları çocuk bölümünün kazanmış ve küçük yaşlarda oyuncular başlamıştır.

Kuaförüm Sensin Yarışması Formatı Nasıl?

İstanbul devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Borak 2003 yılında Kara gün isimli sinema filmi ile beyazperdeye adımını atmıştır. Adını duyurdu ilk yapımcısı 2003-2004 yıllar arasında oynadığı Sultan makamı isimli dizi oldu. Bu diziden sonra ıhlamurlar altında, Eşref saati, küçük kadınlar gibi dizilerde rol aldı.

Kuaförüm Sensin Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu

En dikkat çeken polise Ata Demirer ile oynadığı eyvah eyvah filmindeki Müjgan karakteridir. eyvah eyvah isimli film ile hayran kitlesini arttıran oyuncu daha sonra birçok dizi ve sinema filminde aynı zamanda tiyatrolarda da oynamıştır.

Etiketler: Kuaförüm Sensin özge borak kim Kuaförüm Sensin sunucu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL