Kuaförüm Sensin Yarışması Formatı Nasıl?

Kuaförüm Sensin Yarışması Formatı Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv’de yeni bir program başlıyor. 2019 sezonu için hazırlanan yeni program bir yarışma formatı ile ekranlara gelecek. Bir kuaför ve bir makyöz’den oluşan takınlar kıyasıya bir rekabete girişecekler. İşte Kuaförüm Sensin yarışması formatı…

Güzellik üzerine kurulu bir yarışma olan Kuaförüm Sensin’de takımlar yarışacak. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz yer alacak. En iyi saçı ben yaparım diyen kuaförler ile en iyi makyaj benim için diyen yetenekli makyözler bu yarışmaya katılabilir.

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı ‘Kuaförüm Sensin’ yakında Show TV’de başlayacak. Amaç ise büyük ödülü kazanmak. Yarışmacılar hünerlerini sergileyecek ve büyük para ödülünün sahibi olmak için birbirlerini yenmeye çalışacaklar.

Kendine güvenen, ‘En iyi saçı-makyajı ben yaparım!’ diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Kuförüm Sensin yarışmacı başvuru koşulları nelerdir, başvuru formuna nasıl ulaşırım diyenler için hazırladığımız Kuaförüm Sensin Yarışmacı Başvuru Koşulları ve Formu için TIKLAYINIZ

Kuaförüm Sensin Tanıtım Fragmanı İzle

Etiketler: Kuaförüm Sensin Yarışması Formatı show tv Kuaförüm Sensin başvuru formu show tv kuaförüm sensin formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL