Kuaförüm Sensin Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların güzellikte iddialı yarışması Kuaförüm Sensin, çok yakında Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı ‘Kuaförüm Sensin’ yakında Show TV’de başlıyor.

Kendine güvenen, ‘En iyi saçı-makyajı ben yaparım!’ diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Kuaförüm Sensin yarışmasına başvurabilmek için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bunun için de Show Tv’nin resmi internet sitesindeki başvuru formunu eksiksiz doldurmanız katılım şansınızı arttıracaktır. Formda istenilen her yeri doldurmanız daha mantıklı olacaktır.

Doğum tarihi, medeni durumunuz, e posta adresi ve video eklemek zorunlu değildir. Ancak bunları eklemeniz başvurunuzun ciddiyetini ve sizin aşk ve şevkinizi ortaya koyacağı için çok önemlidir. Kuaförüm Sensin çok yakında Show TV’de başlıyor! Başvuru formu için Show Tv’nin resmi internet siteni ziyaret edebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Yarışması Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Kuaförüm Sensin başvuru formu Kuaförüm Sensin başvuru şartları Kuaförüm Sensin nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL