Küçük Eylül’den Kötü Haber! Öldü Mü? Son Durum Ne?

Küçük Eylül’den Kötü Haber! Öldü Mü? Son Durum Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ankara’nın Polatlı ilçesine bağlı kırsal Uzunbeyli Mahallesi’nde 22 Haziran’da evlerinin yakınında oynadığı sırada kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’dan 6 gündür haber alınamıyor. Arama çalışmaları, 6. gününde de devam ederken üzücü bir haber geldi.

Küçük Eylül ile ilgili kan donduran olay ortaya çıktı. Eylül’ün cansız bedeni babasının tarlasında bulundu.22 Haziran’da kaybolan 9 yaşındaki  Eylül’ün cesedi Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin altında gömülü olarak bulundu. Cinayeti katil zanlısının arabasının tekerlerinin izi ele verdi.

Vali’nin açıklamasına göre bir araçta bulunan kan örneği ile Eylül’ün dokularının uyuştuğu ortaya çıktı. Eylül’ün ölmüş olma ihtimali daha kuvvetlendi. Eylül için adeta seferberlik ilan edildi. AFAD ve Emniyet ekipleri hassas burunlu köpekler eşliğinde aramalara devam ediyor.

Gözü yaşlı anne ve babaysa kızlarının bulunması için hala umutla bekliyor. Olayla ilgili şüpheli bir şahısın ise itirafta bulunup bulunmayacağı merakla bekleniyor.

Baba İbrahim Yağlıkara’nın jandarma ekiplerine verdiği ifadede “Çocuğumun kaçırıldığını düşünüyorum. Kimseyle bir husumetim yok” dediği ortaya çıktı. Bunun üzerine köyde yaşayan komşuları U.K. ve annesi N.K.’nin ifadeleri alındı. İfadesinde çelişkili bilgiler verdiği öğrenen U.K. ise tutuklandı Eylül’ün babası U.K ile olayın yaşandığı gün telefon görüşmesi yaptığını söyledi. Ve aynı zamanda aracına el konulan U.K’nın arabasından alınan kan örneği Eylül’ün saç teliyle uyuştu.

Bu da Eylül’ün hayatını kaybettiği ihtimallerini daha da güçlendirdi. Her şey U.K’nın ifadesi sonucunda ortaya çıkacak.

Etiketler: eylül bulundu mu eylül öldürüldü mü eylülü kim öldürdü minik eylül nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL