Külahta Erimiş Dolunay Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir?

Külahta Erimiş Dolunay Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Satış rekorları kıran 4N1K kitabının yazarı Büşra Yılmaz’ın bir kitabı daha dizi oluyor. Külahta Erimiş Dolunay isimli kitabı internet dizisi olarak ekranlara gelecek. Dizinin yapımcılığını 4N1K film serisinden sonra dizisini de çekmeye hazırlanan Fabrika Yapım yapacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önce Romantik Komedi, Siyah İnci, Evlat Kokusu ve Evli ve Öfkeli projelerini çeken Erol Özlevi oturacak.

Dizi gençlik dizisi olacak ve bir lisede çekilecek. Alikuş, Özgür, Arın, Toprak, Melina, Gaye, Elsa, Aylin, Mete, Deniz ve Çağın gibi karakterlerin olduğu hikayede bu karakterleri canlandıracak oyuncu arayışları devam ediyor. İlk olarak iki oyuncunun belli olduğu dizide bol dedikodu ve bir aşk hikayesi konu ediliyor. 

Külahta Erimiş Dolunay Oyuncu Kadrosu?

Ali Burak Ceylan Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 180 cm boyunda 78 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü oyuncu ikizler burcudur. Kocaeli Üniversitesi Atçılık Bölümü’nden mezun olmuştur. Küçükken akıllı bir o kadar da yaramaz olan oyuncu küçük yaşlardan itibaren sporun bir çok dalında bulundu. 14-16 yaşlarında Demir Spor’da başarılı bir güreşçi idi. Sonrasında sakatlanınca Güreş’i bıraktı. Sonrasında binicilik sporuna başlayan oyuncu bu yüzden eğitimini de bunun üzerine aldı.

 

Bir çok bedensel ve zihinsel engelli vatandaşın atla terapi ve rehabile olmasını sağladı. Bir abisi ve ablası olan oyuncu boş vakitlerinde abisinin restorantını işletmektedir. Spor yapmak, kitap okumak, farklı kişiler tanımak öneli kurallarındandır. Oyuncu son olarak Kalp Atışı dizisinde doktor Oğuz karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]2018 – 2019 Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Uğur Kurul Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 183 cm boyunda 7o kg ağırlığındadır. Gelişim Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde okuyan oyuncu sektöre bir çok reklam filminde oynayarak girmiştir. İlk olarak Sihirli Annem isimli dizi ile ekranlara giren oyuncu Güllerin Savaşı isimli dizide Taner karakterini canlandırmıştır.

Gülümse Yeter isimli dizide de rol alan oyuncu daha önce ufak rollerde de oynamıştır. Justin Biber’e benzetilen oyuncu hayatta azimli olduğunu dile getirmiş ve kliplerde de yer almıştır. Genç kızların sevgilisi olan Uğur Kurul sürekli fotoğraf çektirilmek istenmesinden dolayı metroda uyuyamadığını dile getirmiştir.

[saritext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Külahta Erimiş Dolunay Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Etiketler: külahta erimiş dolunay konusu külahta erimiş dolunay oyuncu kadrosu külahta erimiş dolunay oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL