Kulyas Lanetin Bedeli Konusu, Hikayesi, Oyuncu Kadrosu

Kulyas Lanetin Bedeli Konusu, Hikayesi, Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Korku filminde çığır açacak bir sinema filmi geliyor. Yönetmen Yunus Şevik’in yönettiği korku filmi “Kulyas Lanetin Bedeli” hem ülkemizde hem de yurt dışında beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. Kulyas Lanetin Bedeli konusu, hikayesi, oyuncu kadrosu nedir, detaylar yazımızın devamında.

Genç yönetmenlerimizden Yunus Şevik namı değer Çeken Adam, KULYAS LANETİN BEDELİ isimli korku tarzındaki sinema filmiyle beyaz perdede boy göstermeye geliyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da bu filmi gösterime sokmak istediğini ifade eden Çeken Adam, Türkler bunudamı yapmış dedirtmek istediğini dile getirirken şimdiden stüdyoda İngilizce alt yazı çalışmalarına başladı.

KULYAS LANETİN BEDELİ isimli film Ağva, Gebze ve Çatalca olmak üzere toplam 6 köy 12 mekanda çekildi. Mustafa Miraç kaya ve Esma Şevik’in kaleminden hikaye senaryolaştırılırken, Halil Kumova , Kübra Kılınçkaya, Nurdan Paksoy, Emre Kılın,yanında internet fenomenleri Gizem Tan, Can Yavuz gibi isimlerde sinema filminde önemli karakterleri canlandırdılar.

Dras Film Pictures yapımcılığında çekilen sinema filminin çekimlerinin hayli zorlu geçtiğini ifade eden Yönetmen Yunus Şevik (ÇEKEN ADAM) “Cin hikâyesi çekmek oyuncuları geriyor özellikle gece sahnelerinde zorlandık. Oyuncular sette bir hoca olsun bile istediler, aslında bu korkuları bana oyunculukları konusunda yardımcı oldu. Endişeleri yüze yansıyınca gerçek sahneler aldım, oyuncularım yalnız olmadığımızı ifade ederken Kulyas cinlerinin yanımızda olduğunu düşünmek beni de korkuttu, Filmdeki bir cinin tecavüz sahnesi bizi çok zorladı, oyuncumuzun maalesef psikolojisini bozdu. Zor ama iddialı ve güzel oldu” dedi. 

İzleyiciye farklı bir korku yaşanmışlığı vererek sadece sinema koltuklarda değil geri kalan yaşamlarında da etkileyecek bir film hedefi olduğunu da vurgulayan yönetmen Yunus Şevik (Çeken Adam) ön çalışmalarının da çok süre aldığı KULYAS LANETİN BEDELİ isimli sinema filminin korkuya farklı bir boyut kazandıracağı iddiasında bulundu.

Kulyaz Lanetin Bedeli Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Kulyas Lanetin Bedeli hikayesi Kulyas Lanetin Bedeli konusu Kulyas Lanetin Bedeli oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL