Kurşun Dizisi Neden Bitti, Final Yaptı?

Kurşun Dizisi Neden Bitti, Final Yaptı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox TV’nin büyük umutlarla hazırladığı Kurşun dizisinden kötü haber geldi. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun paylaştığı Kurşun dizisi final kararı aldı. Sevenlerini üzen bu karar Kurşun dizisi neden final yaptı, neden bitti sorusunu akıllara getirdi.

Diriliş Osman dizisi ile yıldızı daha da parlayan Engin Altan Düzyatan rekortmen dizi Diriliş’ten ayrılmıştı. Yapımcılar hemen başarılı oyuncunun peşine takıldı ve teklifler peşpeşe gelmeye başladı. Düzyatan gelen teklifler arasında Kurşun dizisi ile el sıkıştı. 23 Ekim Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi heyecan uyandırmıştı.

En büyük rakibi Kuruluş Osman’ın yokluğunda reytinglerde yükseliş gösteren dizi bu başarısını daha fazla devam ettirmesi. Kuruluş Osman dizisinin başlamasıyla Kurşun reytinglerde gerilemeye başladı. ilk bölümü ile AB’de 2. ABC1’de ise 3.sırada yer alan dizi 2.bölümü ile ab 4, abc1’de 4.sırada yer aldı. 3.bölümü ile 2.ve3. sırada kendisine yer buldu.

4.bölümü ile 4.ve 7. Olan dizi giderek kan kaybetmeye başladı. 20 Kasım’da kuruluş Osman’ın başlaması ile gerilere doğru giden dizi reklam kazançlarını da kaybetti. Hikâyesinde değişikliğe giden yapım olayları hızlı ilerletti, heyecanı yükselterek seyirci kapmaya çalıştı ancak yetmedi. Son bölümü ile 9. Ve 17. Sıralara gerileyen dizi ortak karar ile final yapma kararı aldı.

Kurşun dizisi 4 Kasım’da ekranlara gelecek 7. bölümü ile final yapacak. Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın bir süre ekranlardan uzak duracağı kulislere düştü. Bir dizi daha böylece ekranlara veda etti.

Kurşun Dizisi Final Bölümünde Neler Yaşandı?

Babasının katilini bulabilmek adına, hukuk dışına çıkan Orhan, Fahri Önal’dan hiç ummadığı bir cevap alarak, kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulur. “Babamı kim öldürdü” sorusu Orhan’ı hiç ummadığı bir isimle karşı karşıya getirir. Bu isim Leyla’yı da oyunun içine çekerek, Orhan ve Leyla arasında bir çatışmanın başlamasına sebep olur.

Artık Orhan hem babasının katilini aramakta hem de Leyla’yı kaybetmemek için mücadele etmek zorundadır. Kocasının öldürüldüğünü öğrenen Zehra aynı kaderi oğlunun da yaşamasından endişe ederek, Orhan’ı yolundan döndürmek için çabalar. Ancak Orhan kararlıdır ve yolundan dönmez. Orhan’ın babasının katillerinin açığa çıkacak olması, Kerim Paşa ve Nuri Kargı’nın kontrolü yitirmesine sebep olur, Orhan’a engel olmaya çalışmaları başlarına yeni belalar açar.

Kocasını kaybetmenin acısını üzerinden atamayan Gülce, yeni bir şokla karşılaşır, küçük Ozan kötü adamların kaybetmesinde kilit bir rol oynar. Hayatı boyunca Nuri Kargı’nın kızı olmasının bedelini ödeyen Leyla, şimdi de sevdiği adamı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Leyla’nın korkuları Orhan’ın çabası ve özverisi sayesinde boşa çıkar, Orhan ve Leyla yeni bir yola birlikte adım atarlar.

Kurşun Dizisi Final Bölüm Fragmanı

Etiketler: kurşun dizisi bitti mi kurşun dizisi neden final kurşun final mi yaptı kurşun neden bitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL