Kurşun Dizisi Reytingleri Nasıl, Tuttu mu, İzlendi mi?

Kurşun Dizisi Reytingleri Nasıl, Tuttu mu, İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Most Production tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ile Burak Arlıel’in oturduğu yeni dizi Kurşun ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 23 Ekim Çarşamba günü 1.bölümü ile Fox ekranlarında evlerimize konuk olan Kurşun dizisinin reytingleri ve akıbeti de merak edilmeye başlandı. Herkesin merak ettiği soru şu oldu: Kurşun dizisi reytingleri nasıl, dizi izlendi mi, tuttu mu?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı Kurşun dizisinin diğer oyuncuları ise şu şekilde oluştu: Berrak Tüzünağaç, Sarp Akkaya, Bora Akkaş, Engin Şenkan, Elit İşcan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu. Peki merakla beklenen dizinin konusu ney, nasıl br hikaye izleyicinin beğenisine sunuldu?

Hemen Fox’un yeni dizisi Kurşun’un kısaca hikayesinden bahsedelim. Dizi İstanbul’un 1970’li yıllarına ışık tutuyor. Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca kendisini adalete adamış bir adalet adamıdır. Bir Mebusun oğlunu cinayetten gözaltına aldırır. Tabi büyük güçler Orhan’ı rahat bırakmaz ve onu davadan vazgeçirmek için her yolu denerler. Araştırmacı Gazeteci Leyla Devrim’de Orhan gibi adaletin peşinden gitmeye kararlı bir isimdir.

Bu iki karakterin yolları bu önemli davada kesişir. Orhan ve Leyla ya sonuna kadar adaleti savunacaklar yada herkes gibi sessizce her şeyi görmezden gelip saklanacaklar. 1970’li yıllarında mafya, arabesk, şehir ve renkli mahalle kültürü muhteşem bir kurgu ile ekranlara geliyor. Dizi ilk bölümünü geride bıraktı. Nasıl bir reyting alacağı, izlenip izlenmeyeceği merak ediliyor. 23 Ekim 2019 Çarşamba reyting sonuçlarını aşağıdaki bağlantıdan veya buradan takip edebilirsiniz.

Kurşun Dizisi 2. Bölüm Fragmanı (Fragman Eklendiğinde Otomatik Güncellenecektir)

 

Etiketler: fox kurşun dizisi izlendi mi kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı kurşun dizisi reytingleri kurşun dizisi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL