Kurşun Dizisi Vural Kim, Gülce’nin Sevgilisi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Kurşun dizisi Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Diziye yeni karakterler de giriş yapıyor. Bunlardan birisi de şarkıcı Gülce’nin hapisteki sevgilisi Vural. Vural kim, gerçek adı ne?

Gülce pavyonda şarkı söyleyen basit bir kadındır. Onu önemli kılan ise tanık olduğu bir cinayettir. Gülce İstanbul’un en büyük karanlık yapısına mensup olan bir milletvekilinin oğlunun işlediği cinayetin tek tanığıdır. Savcı Orhan Gülce’yi tanık olarak mahkemeye çıkartmak ister. Gülce tam mahkeme anında bu büyük yapının şantajına boyun eğer ve cinayeti görmediğini söyler.

Gülce’nin bir de hapiste olan sevgilisi Vural vardır. Vural pis bir adamdır ve hapisten çıkmış, Gülce’nin başına bela olcaktır. Gülce’nin sevgilisi Vural karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’tır. Mehmet Yılmaz Ak pekçok dizide rol almış ve kısa sürede kendisini sevdirmiştir. En son Halka dizisinde, öncesinde ise Çukur (Ersoy) dizisinde rol almıştır.

İçerde isimli dizide oynadığı Yaşar rolü ile akıllarda iz bırakmıştır. Mehmet Yılmaz Ak, 1986 Diyarbakır doğumludur. Kadir Has Üniversitesinde tiyatro bölümünde okumuştur. 177 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

tıkla>>> Kurşun Dizisi Reytingleri Nasıl, Tuttu mu, İzlendi mi?

Mehmet yılmaz Ak; Girl With No Mouth, Kırık Kalpler Bankası, Nekro, Anons, Buğday Ve Peri isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca Bende Özledim, İçerde, Dudulu Postası, Halka, Çukur ve Hakan Muhafız dizilerinde de performansı ile göz doldurmuştur.

Kurşun Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: kurşun dizisi yeni oyuncular kurşun gülcenin sevgilisi kim kurşun Vural kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL