Kuruluş Osman 1. Bölümde Neler Olacak, 1. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kuruluş Osman

Atv’nin yeni amiral gemisi Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Tabi dizinin fanları 1. Bölümde neler yaşanacak diye merak ediyorlar. İşte sizler için Kuruluş Osman 20 kasım Çarşamba 1. Bölümde Neler Olacak, 1. Bölüm Özeti

Kuruluş Osman 1.bölümde; Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası’nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey’in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos’un dostluğu değildir.

Kuruluş Osman 1. bölümde; Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey’in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı’nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

tıkla>>> Kuruluş Osman Bala Hatun Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı?

Kuruluş Osman dizisi Burak Özçivit’in başrollerinde yeni kanalı Atv’de izleyicisi ile buluşuyor. Geçtiğimiz sezondan beri merak edilen Kuruluş Osman yeni oyuncular ve yeni hikaye ile evlerimize konuk olacak. Kuruluş Osman tutacak mı, reytingleri nasıl gerçekleşecek tüm detayları BURADAN öğrenebilirsiniz.

Etiketler: kuruluş Osman 1. bölüm özeti kuruluş Osman 20 kasım 1. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL