Kuruluş Osman 1 Ocak Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kuruluş Osman

Atv’nin yeni dizisi Kuruluş Osman Trt’den transfer edilmiş ancak daha ilk bölümden izlenme rekoru kırarak kanalın yüzünü güldürmüştür. Kuruluş Osman kemikleşmiş izleyici kitlesi ile her hafta Çarşamba günü en çok izlenen dizi olmayı başarıyor. Tabi yeni yılla birlikte diziler 2 hafta tatile girdi. Kuruluş Osman severler de dizileri bu akşam var mı diye sormaya başladılar. Kuruluş Osman bu akşam 1 ocak çarşamba günü varmı, yeni bölüm yayınlanacak mı?

Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’in hayatını anlatan Kuruluş Osman dizisi Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram’ın yönetmenliğinde ekranlara geliyor. Dizinin senaryosu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ ve Ozan Bodur tarafından kaleme alınıyor. Diriliş’ten sonra Kuruluş Osman dizisi tutacak mı tutmayacak mı söylentileri ayyuka çıkarken dizi söylentileri bir anda susturdu. Dizi çok sevildi ve en çok izlenen diziler arasına adını yazdırdı. Peki yılbaşı haftasının gelmesi ile tatile giren dizilere Kuruluş Osman’da katıldı mı?

Kuruluş Osman bu akşam var mı, 1 ocak çarşamba günü var mı yok mu diye soran tüm dizi severler için bu yazımızı hazırladık. Atv’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 1 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelmeyecek. Kuruluş Osman’ın yeni bölümü 15 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek. Dizi 2 hafta yılbaşı tatiline girdi. Sevilen dizi 2 hafta ekranlarda olmayacak. Peki dizinin son bölümünde neler yaşanmıştır.

Osman, Bala Hatun’un şifasını Yannis’in eliden almış ve Yannis’i de deşifre etmiştir. Üzerine kalan cinayetten de aklanan Osman, Dündar Bey’le arasındaki hesabı da kapatmış oldu. Edebali ise Osman’ı bazı hareketlerinden dolayı uyarmıştı. Osman Bey, Edebali’nin uyarmasından sonra kavga ettiği Baytur’la helalleşmiştir. Salcan Hatun Oba’ya gelmiş ve adaleti tüm Oba’ya yaymak için kolları sıvamıştır.

Kuruluş Osman 15 Ocak 7. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kuruluş osman 1 ocak var mı kuruluş osman 7. bölüm ne zaman kuruluş osman bu akşam var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL