Kuruluş Osman Aybars Ölecek mi, Diziden Çıkacak mı?

Kuruluş Osman Aybars Ölecek mi, Diziden Çıkacak mı?

Yazar: Emre Kuruluş Osman

Aybars, Osman ile birlikte tuzağa düşmüşlerdir. Tekfuru öldürmek isteyen güçler Osman ve Aybars’ı ormanda köşe sıkıştırmışlardır. Aybars mızrak darbesi ile attan düşmüş ve düşmanların elindedir. Aybars ölecek mi?

Kayı obası ticari imtiyazlar almak için Tekfur ile anlaşma yapmaya gitmillerdir. Gittikleri kalede derin yapı Tekfur’a suikast düzenleyip suçu Kayı obasına atmak ister. OSman kumpası anlar ve bu tuzağı boşa çıkarır. Dönüş yolunda ise Osman ve Aybars suikast yapanın peşine düşerler. Ancak ormanlık alanda pusuya düşmüşlerdir.

Derin yapı Osman ve Aybarsı öldürmek için harekete geçerler. Osman ve Aybars ikiye ayrılır. Aybars atlı mızraklıların darbesi işe attan düşer ve ağır yara alır. Osman ise bir yandan Aybarsı kurtarmak diğer yandan ise düşmanlarla mücadele etmenin peşindedir. Düşmanları ormanlık alana çeken OSman onları tek tek indirir ancak kendiside yaralanır ve yorgun düşer.

Osman aldığı darbelerden sonra nehre düşer. Aybars’a ne olduğu belli değildir. Aybars ölecek mi? Hemen konuya girelim. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Aybars, Osman’ın çocukluk arkadaşı, can yoldaşıdır. Burçin ile nişanlanacak olan Aybars dizide ölecek. Osman nehirden çıktıktan sonra Aybars’ın yanına gidip onu kurtaracaktır. Aybars’ı obaya getiren Osman hemen müdahale edilmesini ister. Ancak artık çok geçtir. Aybars kelime-i techid getirerek şehit olur. Dizide Aybars karakterini canlandıran oyuncu Serhan Onat’tır. Serhan Onat kimdir?

tıkla>>> Kuruluş Osman Burçin Kimdir, Aslıhan Karalar Oynadığı Diziler

Serhan Onat 1994 izmit doğumludur. Bodrum Masalı, muhteşem Yüzyıl ve Mayıs Kraliçesi isimli yapımlarda rol almıştır.Anadolu üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur.

Etiketler: aybars ölecek mi kuruluş osman aybars diziden çıktı mı kuruluş osman aybars öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL