Kuruluş Osman Bamsı Bey Ölecek Mi? Bamsı Diziden Çıkıyor mu?

Kuruluş Osman Bamsı Bey Ölecek Mi? Bamsı Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Bamsı Bey Ölecek Mi? Osman Bey’i Alişar’ın Elinden Kim Kurtaracak? Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan yeni bölümleri ile yayın hayatına devam eden Kuruluş Osman’da sular durulmuyor.

Korono virüs sürecinde İstanbul’daki setinde karantina çekimlerine devam edilen Kuruluş Osman‘da nefes kesen bir bölüm daha bu hafta izleyicileri bekliyor. Seyircinin merak ettiği konulardan biri ise kolundan iki ok alan Bamsı Bey’in ölüp ölmeyeceği. Bamsı Bey kolundan iki okla vurulmuş olsa da aslında yarayı kalbinden alıyor.

Çünkü,Bamsı Bey’i yaralayan oğlunun ona emaneti Burçin Hatundur. Burçin Hatun büyük bir ihanet ve gaflet içindedir. Zamanı gelip gerçekleri gördüğünde bu ihanetinden derin bir üzüntü ve pişmanlık duyacaktır. Bamsı Bey aldığı yaraya rağmen ölmeyecektir.

Yani Nurettin Sönmez Kuruluş Osman’dan şuan için ayrılmayacak. Kuruluş Osman’dan birçok oyuncu ayrılsa da Bamsı Bey’in yani Nurettin Sönmez’in Kuruluş Osman dizisi ile Haziran sonuna kadar devam eden bir sözleşmesi vardır. Kuruluş Osman’da tek ihanet içinde olan Burçin Hatun değildir.

Aygül’de öfkeden gözü kararmış bir şekilde büyük bir gafletin içindedir. Aygül abisini Osman Bey’in öldürdüğünü düşünür ve Osman Bey ölmeden intikamını almadan yüzünün gülmeyeceğine dair yeminler eder. Osman Bey Aygül’e gerçekleri gösterip ağabeyinin katili ile evlenmesine mani olmak isterken Aygül Osman Bey’i kandırmış ve tuzağa düşürmüştür.

tıkla>>> Kuruluş Osman Bahadır Bey Kim? Gerçek Tarihte Bahadır Bey var mı?

Herşeyden habersiz Aygül asıl abisinin katili Alişar Bey’in himayesi altına girmiştir. Alişar Bey’in hanımı olan Aygül’ün ihaneti yüzünden Osman Bey zor durumdadır. Aygül’ün yakalattığı Osman’ı Alişar Bey’in elinden kim kurtaracak?

Alişar Osman Bey’den kurtulmak için Osman Bey’i asar. Ancak Osman Bey’in emmisi Sungur Tekin gelerek Osman Beyi Alişar’ın elinden alır. Alişar Bey hain hedefine ulaşamayacak fakat işler Bamsı ve Gündüz Bey için iyice karışacaktır. Obaya yeni gelen Dündar’ın oğlu Bahadır Bey ise babası Dündar Bey’i yeniden obada iktidar yapmak istemektedir.

Etiketler: kuruluş osman bamsı ölecek mi kuruluş osman osman'ı kim kurtaracak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL